Média stanovuje agendu v této zemi, ať už lidé rádi slyší nebo ne. Takže když jsou články publikované jako pan Strudwick Cray fen, aby se zabránilo, mladé ženy reagují i ​​podvědomě a navenek, z nichž ani jedna jsou konstruktivní, aby jejich duševní zdraví.

Media Musings Blog Archive Snog

Canada Goose Expedition Parka Levně

Myslím, že je bezpečné předpokládat článek byl napsán z velké části založen na pana Strudwick osobních zkušeností, jak on nevypadá Zdá se, že nějaký druh odborných znalostí o psychologii sexu, vztahů nebo ženské chování (mohu se mýlit ačkoli).

Google

Nesnáším, když lidé rozškatulkovat určité stereotypy. Nelze říci, že každý se vejde do krabice a že způsob, jakým je. Madame Duparc a její dcera, když viděl stav Byla, zavázala při přípravě den s večeří sebe. Mezi pokrmy, které oni dostali připraveni, a které solené ze sklepů na prádelník, dva různé druhy polévek jednoho druhu pro sebe, vyrobené z čerstvého skladě toho druhého, pro Marie a sestry, vyrobený ze starého skladu. Oni byli zapojeni nad jejich vaření, když pan Duparc přišel ze země; a Marie byl probuzen, aby koně jel do stájí, aby vyhodit ze sedla zvíře, a dát mu jeho zdroj obilí. Zatímco ona byla tak zaneprázdněný, Madame Duparc a její dcera zůstala sama v kuchyni. Když odešla stáji, že nastal čas pro ni položit hadřík. Bylo jí řečeno, aby desky pro sedm osob. Pouze šest členských států, nicméně zasedli k večeři. Ti, šest bylo, paní De Beaulieu, Monsieur a Madame Duparc, nejmladší ze svých dvou synů, Madame Beauguillot (sestra Madame Duparc) a Monsieur Beauguillot (její syn). Mademoiselle Duparc zůstal v kuchyni pomáhat Marie v servírují večeři, a trvalo jen její místo u stolu po polévka byla na sebe. Její starší bratr, poté přivolal jeho otce domů, se nevrátil do domu.

Monsieur Fergant, návštěvník, slyšel tato poslední slova, zdvořile udělal krok vpřed k jejich echo. Hořel arsen, nade vší pochybnost, řekl pan Fergant. Když byl tento pán následně zpochybněna na toto téma, nemusí být na škodu zmínit, že on byl docela neschopný říci, co spálil arzen voní. Ani je to úplně mimo mísu s dotazem, jak Madame Duparc stalo, aby se tak úžasně apt při objevování pach spáleného arsenu? Odpověď na tuto otázku se nezdá být snadné zjistit.

Myslím, že trend k senzační byla vždy kolem, ale myslím si, že don muži nebo ženy potřebují číst články, které určují jejich milostný život, na stejném místě, kde hledat informace o zuřících bushfires nebo leteckých haváriích.

1. škatulkování sebe do jednoho ze svých stereotypů, stejně jako já, a připouští, že jste odsouzeni k být svobodný navždy.

Mezitím, zdravotní sestra a Marie dělali jejich večeři v kuchyni off polévce, která byla speciálně stanoveným pro ně Marie když předtím umístil špinavé talíře a prázdné polévka mísa z jídelny, v Canada Goose Expedition Parka Levně umývárně, jako obvykle, prát v pravý čas. Zatímco ona a její společnice byly ještě zapojený přes jejich polévkou, mladý Duparc a jeho matka náhle vtrhli do kuchyně, následovaný dalších osob, kteří se podílíte na večeři. Všichni jsme otrávené! vykřikla paní Duparc, v největší hrůze. Dobrotivé nebe!

Poté, co nesporné, že všichni byli otráveni, a když dokonce zjistil (díky těmto dvěma inteligentní amatérské chemiky, Madame Duparc a Monsieur Fergant) Samotná podstata smrtícího léku, který byl použit k jejich zničení, další věc, kterou společnost přirozeně myšlenka byla nutnost přivolání lékařské pomoci. Mladý pan Beauguillot poslušně odběhl (to bylo zřejmě velmi mírné případ otravy, doposud jak on byl zaujatý), aby lékárník s obchodem, a přitažené za vlasy, ne tentokrát učeň, ale pán. Mistr, pan Thierry, dorazil ve velkém spěchu a našli večeři jedlíci všechny stěžovat na nevolnost a bolesti v žaludku. Přirozeně se zeptal, co se najedli. Odpověď byla, že nic nejedl, ale polévku.

Ujistěte se, že článek je zábavný a trochu satirický, znovu iterace rétoriku, která je populární gen popis y mladých žen. Ale to také docela týkající se, že tento odpad dostal vytištěn v jednom Austrálie nejoblíbenějších novin.

Takže pokud to ten případ, proč mám, nebo někdo jiný na to přijde, záleží pan Strudwick vztahu zkušenosti?

Po polévce byl odnášen, a zatímco Marie čekala u stolu při jídle druhého kurzu, mladý Duparc si stěžoval, že cítil něco drsný mezi zuby. Jeho matka vyroben přesně tutéž poznámku. Nikdo jiný však souhlasil s nimi, a předmětem byla ponechána klesnout. Když byl druhý chod provedeno, zákusek následuje, se skládá z desky z třešní. S dezert tam přijel na návštěvu, pane Fergant, vztah s paní Duparc s. Tento pán umístil sebe u stolu se zbytkem společnosti.

2. Dostat na feminismu vysokého koně a vyrovnávacího dopis stížnost k News Limited o jejich krevním oběhu misogynistic diskurzů.

Nemá mě hodně o panu Strudwick říct, ale jeho Twitter navrhne, že on je mladý muž žijící v Sydney.

Ale tvrzení podle názoru předmětech lze jen opravdu doložena v případě, že jsou napsány v terénu znalce nebo jedince s dobře známým nebo podporované postoj k uvedené problematice.

3. říct, že jsem nikoho z nich a postupuje se cítit dobře o sobě, protože nemáte bych mnohem raději číst komentáře o otázkách, které vyvolávají smysluplnou diskusi, spíše než poslouchat povrchní obsadit mladých žen. Tento druh driblingu patří na osobní blogy, nelze považovat za odbornou zpravodajských serverů. Místo toho obětoval vtip na odpadky na svém twitteru krmiva, v reakci na článek.