Joe Cross, Sr., 95, Chattanooga, zemřel v úterý 4. října 2016 v Centru hospicové péče. Narodil se 27.května 1921, v EPES, Al. Army kde získal několik citací: Asiatec Pacific Theater stuha, Philippine osvobození stuha, medaile vítězství, dobrého chování medaile a okupační armáda medaile. On odešel z Crane Company. (Klikněte pro více) Gloria Taylor, 85, zemřel na S aturday, 8. října 2016 v Lithonia, Georgia. Opatření jsou podle John P. Franklin pohřebního ústavu, 1101 Dodds Ave., 622 9995. (klikněte pro více)

Pohřeb bude následovat v Hamilton památníku zahrady.

Pohřební služby se bude konat v pátek, srpna ve východní kapli s Dr. Charles Fountain celebrování.

Marchetta H. Estes, 77, Trenton, Gruzie, zemřel v pátek 7. října 2016 ve svém domě. Byla předcházela ve Muži Canada Goose Freestyle Tílko Střední šedá Levně smrti jejího manžela, Sonny Estes; a rodiče, Rufus a Ida Hughes. Zůstal po své společnici 22 let, Robert Patton; čtyři synové, Jessie, Rex a Garry Estes všechny z Trentonu, a Terry (Vickie) Estes Bryant, AL; jeden adoptivní syn, Lewis (Marilyn). (Klikněte pro více)

Kiniry, Bud (Dalton)

Montgomery, Rickey Dale

Estes, Marchetta H. (Trenton)

Cross, Joe, Sr.

Ona je přežil její manžel, Roger A. Daugherty; sestry, Leilani Shourd Birmingham, al .; Jennifer Moss, z Henegar, al .; bratr, Mark Hastings Harrisona; několik neteře a synovci.

Bud Kiniry, 81, z Dalton, Gruzie, zemřel ve čtvrtek 6. října 2016 v jeho sídle obklopeném jeho milující rodině. Ralph se narodil 6. září 1935 v Clairemont, NH, k pozdní Ralph a Marion Wiggins Kiniry II. On byl také předcházela ve smrti jeho syn Skip Kiniry. Bud byl dobrovolník s Armády spásy. Užíval si, že venku zvláště trávit čas u jezera. (Klikněte pro více)

rodina obdrží kamarády ve čtvrtek srpna v pohřebním ústavu.

Newby, Gerald AndreGreeson, Barbera Ann Aldridge

Opatření jsou z východní kaple Chattanooga pohřebního ústavu, krematoria květinářství, 404 South Moore Road, Chattanooga, TN.

Muži Canada Goose Freestyle Tílko Střední šedá Levně

Margaret Ann