24 hodin novinky, přesnost, špatná žurnalistika, novinky, on-line zpravodajství, kvalita žurnalistiky

Datum: Oct 11 2013

V roce 1992 Carl Bernstien napsal, že 'největší zločin ve zpravodajství podnikání dnes má být za sebou. Rychlost a množství náhradou za přesnost a kvalitu.'

Je to běžná argumentem; 24hodinová novinky cyklus a okamžitá komunikace jsme vytvořili mediální prostředí, kde 'bytí první přebíjí mít pravdu', a jako výsledek základy dobrou přesností a ověřování žurnalistiky klesly na vedlejší koleji.

Moderní reporting Breaking News ztělesňuje to. V následku bombových útocích bloggerů Boston (profesionální i amatéry) ohnivě kritizoval novináře a zpravodajské agentury za jejich chybnému vykazování útoku. Michael Moynihan, dává dobrý běh udělal z různých příkladů 'špatné žurnalistiky', které následovaly výbuchy; Wall Street Journal, AP a New York Times hlásí, že 'další bomby byly nalezeny na maratonské trati', New York Post nesprávně hlásí, že Saúdská muž byl podezřelý, hlásí, že jejich tři výbuchy, ne dvě.

To bylo řečeno o tom, spíše nevypočitatelné odpověď. Společnost měla k večeři, kromě polévky, druhý cyklus vařeného masa a ragú z hovězího a dezert třešní. Proč byl tento prostý fakt ukrytý? Proč byl lékárník s pozornost, která se určí výhradně na polévku? Bylo to proto, že mísa Muži Canada Goose Citadel Parka čerň Outlet byla prázdná, a proto, že údajná pach spáleného arzenu by mohly být vysvětleny na teorii, že zbytky polévky přinesl z jídelny byl hozen na kuchyňském ohni? Ale žádné zbytky polévky sestoupil to bylo všechno spotřebované hosty. A co je ještě pozoruhodnější, jediná osoba v kuchyni (vyjma Marie a sestrou), který nemohl objevit pach spáleného arzenu, byla osoba všem ostatním, kdo byl odborně způsobilý najít nejprve lékárník sám.

Mezitím zpráva se rozšířila do města, které starý muž, pane De Beaulieu, a celá rodina Duparc byl otráven svým sluhou. Madame Duparc snažila dát fámu co nejširší oběhu. Zcela zapomínání, jak by se mohlo zdát, že ona sama ukazuje otrávenou ženu, ona potuloval vybuditelně po celém domě s publikem složeným z míchaných kamarádky v patách; říkat vypálený arsen příběh znovu a znovu ke každému čerstvé odtržení od návštěvníků, kteří přijeli, aby to slyšet; a nakonec vede celý oddíl žen do místnosti, kde Marie se snažil zotavit se. Chudák holka byla obklopena ve chvíli; rozzlobený tváře a pronikavé hlasy ji potkal na každé straně; Nejvíce drzí otázky, nejvíce extravagantní obvinění, ji napadl; a ne jedno slovo, které by mohla říci své vlastní obrany poslouchal na okamžik. Ona se objevily v posteli, na kolenou, a horečně zapřísahávajícím pro povolení mluvit ve své vlastní obranu, když se objevila nová osobnost na scéně, a uklidnil se křik svou přítomností. Tento jedinec byl chirurg s názvem H bert, přítel Madame Duparc s, který oznámil, že přijel dát rodině ve prospěch jeho pomoc, a kdo navrhl zahájit provoz hledáním sluhovi s kapsami bez dalšího odkladu.

Poté, co nesporné, že všichni byli otráveni, a když dokonce zjistil (díky těmto dvěma inteligentní amatérské chemiky, Madame Duparc a Monsieur Fergant) Samotná podstata smrtícího léku, který byl použit k jejich zničení, další věc, kterou společnost přirozeně myšlenka byla nutnost přivolání lékařské pomoci. Mladý pan Beauguillot poslušně odběhl (to bylo zřejmě velmi mírné případ otravy, doposud jak on byl zaujatý), aby lékárník s obchodem, a přitažené za vlasy, ne tentokrát učeň, ale pán. Mistr, pan Thierry, dorazil ve velkém spěchu a našli večeři jedlíci všechny stěžovat na nevolnost a bolesti v žaludku. Přirozeně se zeptal, co se najedli. Odpověď byla, že nic nejedl, ale polévku.

zpravodajské vědí. Vědí, že v nejnovější zprávy, že první je prvořadá a pokud ano vysílat náhodné lež mohou tweet omluvu a většina z jejich publikum jim odpustí. Tak dlouho, dokud jsou v první s posledním velký rozvoj příště.

Muži Canada Goose Citadel Parka čerň Outlet

Monsieur Fergant, návštěvník, slyšel tato poslední slova, zdvořile udělal krok vpřed k jejich echo. Hořel arsen, nade vší pochybnost, řekl pan Fergant. Když byl tento pán následně zpochybněna na toto téma, nemusí být na škodu zmínit, že on byl docela neschopný říci, co spálil arzen voní. Ani je to úplně mimo mísu s dotazem, jak Madame Duparc stalo, aby se tak úžasně apt při objevování pach spáleného arsenu? Odpověď na tuto otázku se nezdá být snadné zjistit.

Tam byly podobně nepřesné zprávy v průběhu více nedávné keňského mall obležení, i když v tomto případě je to stále jasné, zda reportéři se nepodařilo ověřit údaje, nebo v případě, že keňská vláda byla na vině pro zamýšlené podávání nepravdivých informací na mezinárodní zpravodajské agentury.

Media Musings Blog Archive V nejnovější informace, že první dělá trumf mít pravdu

Instant Marie slyšela, jak provést tento návrh jí rozvázal své kapsy, a dal je chirurg H bert vlastníma rukama. Zkoumal je na místě. V jednom našel nějaké peníze mědi a náprstku. V druhé (pro použití vlastních slov uvedených v důkazu) objevil různé fragmenty chleba, sypané přes nějakou minut látku, která byla bílá a zářící. Neustále fragmenty chleba, a odešel z místnosti okamžitě a bez jediného slova.

Je to novinka klima jen vytvářet opakující se na povrchu žurnalistice, kde dostaneme zprávy fakta a analyzovat ji po dobu 24 hodin, takže intensly, často bez ohledu na oběti a pak vypsat ji a nikdy ji znovu analyzovat?

Co diváci, čtenáři a Twitterers chcete-li velký příběh vyvíjí konstantní, nové aktualizace. A možná nejvíce by přijmout a pochopit, že to znamená, že občas klopýtnout. Čtenáři jistě naznačují, že jsou v pořádku s občasným nepřesností, když i nadále navštěvovat stránky nebo sledovat zpravodajské Twitter feed i poté, co misreport něco.

vyslán v rámci: Budoucnost žurnalistiky, média etiku

Jistě, to asi záleželo na nevinného člověka označeného podezřelého, ale jakmile falsehhood bylo objasněno Nezáleželo na tom tak moc těm, čtení zpráv.

V nejnovější zprávy, že první má trumf mít pravdu

Má to opravdu jedno, jestli NBC, CBS, a theLos Angeles Times následuje New York Post a všichni hlásili, že tam byl Saudi podezřelý i po tvrzení byla odepřena policií?

Souhlasím s vámi, když říkáte, že redakcích si myslí, že mají nejnovější zprávy je rozhodující, ale jsou čtečky věřím, že bychom se měli ptát se, že je v prvé řadě je to nutné, a za druhé skutečně ponižující žurnalistice. Dobrotivé nebe!

V mnoha ohledech mám pocit, že jako spotřebitelé jsme zodpovědní za zpravodajské nepřesnosti a zdánlivé sestupné spirále kvality. Možná bychom si měli položit otázku Opravdu potřebujeme 24/7 novinky? Musíme Sky News nebo abc neustále hovoří o problému celý den a celou noc? Je tam vždy to hodně říci o tom?

Po posouzení mísu a talíře a za stálého míchání až dřevěných popel na oheň, a dělat žádný druh objevu, pan Thierry obrátil k Marii, a zeptal se, jestli by mohla vysvětlit, co se stalo. Ona prostě odpověděla, že nevěděli nic vůbec o něm; a nato své paní a ostatních osob přítomných ji všichni zahlceni spolu s dokonalým přívalem otázek. Chudák holka, děsí hluk, vyčerpaná bezesné noci a tvrdé práce a agitace dne předcházejícího to, propukla v hysterický záchvat pláče, a bylo nařízeno z kuchyně lehnout a zotavit se. Jediný člověk, který jí ukázal nejmenší soucit a nabídl jí sebemenší pozornost, byl služka jako ona, která žila v sousedství, a kdo ukradl až do místnosti, ve které byla smuteční sami, s šálek teplého mléka a vody aby ji uklidnil.

V důsledku těchto událostí akademiky a novináři podobně jsou u otrav poukázat na to, že 'špatné podávání zpráv má trvalé následky' a 'přesnost je pravidlo číslo jedna v věrohodné žurnalistiky'. Ale kolik přesnost ve skutečnosti nezáleží na průměrnou moderní zpravodajství spotřebitele, zejména pokud je zpráva lámání? Milovníci hardcore novinky, kteří se k internetu toshake rozzlobený pěst na nedbalý žurnalistiky evidentně cítil podvedený, ale ve světě, kde nejdůležitější novinky hodnota je doba, kdy většina lidí chce novinku, který je rychlý, nebo ještě lépe první snad většina ze lidé jsou ochotni akceptovat, že přesnost a ověřování bude nutností, někdy trpět.