Opět to byl Phil k záchraně, řešit ji sám sebe: dostal Gloria! máte rádi tuto epizodu stejně? Podělte se o svůj názor na iReport (jako je tento), nebo komentář níže. (Cue vzdech.)

Matt Dillon a Shelley Long zazáří

Ženy Canada Goose Trillium Parka Bobule Levně

Gloria ukázal až do opilý strany, a poté, co všechny rozruchu nad Robbie a Claire, DeDe skončil útočí Gloria.

Zdálo se, že DeDe s sebou Claire ex, Robbie, který se hrál Matt Dillon v trochu dokonalého odlitku. Ona také zapomněl říct, Robbie, že Claire je ženatý a má děti.

don Cam odsekl. komicky velký! ano, Cam dostal nápad: Otočte Fizbo do dvorního šaška, kompletní s hrozným britským přízvukem, který byl také zamítnut. Myslel britské akcenty měli dělat to zní chytrý, řekl Mitchell.

Tam byl mnohem menší drama zpočátku mezi Jay, Gloria a Manny. Všichni tři měli roztomilý nápad záznamu pohádkové čtení pro Lily narozeniny, ale pak Gloria vypuštěná s ztvárnění medvěda jako vystřižená z Exorcist. byl dostanu krucifix, řekl Jay.

Cam skončili nadávat princeznu, který se ukázal u Lily straně za porušení charakter tím, že vyprávět příběh o tom, jak skončil v nemocnici jednou po vystupuje jako Fizbo: jak se mi naloženo do sanitky, jsem pokračoval dělat balón zvířat! Samozřejmě, jeden z mých oblíbených výměn Cam Mitchell: bude v Chicagu. Ženy Canada Goose Trillium Parka Bobule Levně že fantastické! Jaká část ona bude hrát? silný jako tito dva byli tato epizoda je MVP za týden je blízký závod mezi Claire a Glorii, který vám řekne, jak velká je epizoda byla. Musím jít s Claire (narážka dosahu), jak se snažil udržet svou vyrovnanost a prohrál bitvu s její matkou, Dede, opět hrál Shelley Long, který je televize royalty v tomto bodě. Extra body za hraní Alex téma na její cello jako DeDe přiblížil.

Phil byl velmi podporoval jeho žena hněvu na Dede: ty vtip e-maily ona byla předána mně měsíců poté, co jsem je viděl? No, ne více ochotný lols pro vás, DeDe. DeDe Nechtěl přivést Robbieho přes nastavit Claire se s ním. DeDe nesl na románek s ním sama, skončí v zápase křičet. křičí na princeznu party! Claire pořád dokola.