A tito jsou vyloučeny všechny případy sebevraždy, které jdou nehlášené, které jsou překryty rodině své hanbě, nebo jsou neprůkazné při vyšetřování.

'Zoufalství je patrné v celé těchto komunit.'

Ale o tři dny dříve WA Dnes uvádí, že míra sebevražd s WA rostl:

tři ve čtyřech sebevraždách [in WA] jsou muži a zvláště mladí muži, V současné době máme jev v WA, kde máš spoustu přistěhovalců z východních států, zejména mladých mužů, kteří pracují v těžebním průmyslu a jedním z kauzálního účinky [sebevraždy] je osamělost. v domorodých dětí australských nejvyšší míra sebevražd na světě, Gerry Georgatos prozkoumal 'krutě nepřiměřené' Sazby sebevraždy v rámci říkat australská Domorodý mládež:

Jak můžeme pochlubit tím, že ten nejšťastnější průmyslová země, ve stejném týdnu Lifeline národní mluvčí John Mendel hypotézu spojení mezi důlním rozmachu a těchto statistik?

Obecně platí, že můžeme být v pořádku, ale tyto zobecnění chybět jednotlivce.

Nedávný článek Herald Sun upozornil na zjištění OECD, že Austrálie je svět je nejšťastnější industrializované země.

Austrálie by mohla být empiricky 'nejšťastnější průmyslovou zemí na světě,' ale stále máme obrovský problém pečující o naší občana a destigmatising duševní zdraví.

Podle článku jsme obsah, přičemž 73% procent lidí ve věku od 15 do 64 mají práci, zatímco nadprůměrný 14% zaměstnanců pracuje 'dlouhé hodiny'.

Musíme zastavit klesající ty, kdo že jo v pořádku, protože 16% naší populace jo spokojeni se svým životem, 27% nemají práci, a odhadem 45% lidí bude mít duševní stav zdraví v průběhu jejich života.

'Sebevražda je číslo jedna příčinou úmrtí v Austrálii, a to zejména u mužů ve věku 15 54. Z toho připadá v průměru 2300 úmrtí ročně, ve srovnání s asi 1500 úmrtí na silnicích, v souladu s ABS.'

To dělá unavený a únavě znamená, že vzlykat otevřeně v Mládež Canada Goose Expedition Parka Karafiát Levně obchodě s potravinami jako rajčata, kaskády kolem své neohrabané nohy, v jakémsi nemocného zraňující komedie.

Mládež Canada Goose Expedition Parka Karafiát Levně

Media Musings Blog Archive Jsme rádi,