'Jsou jako našich domácích mazlíčků,' říká Peg.

Opuštěná muž na Masters jezeře byl vyzařující kdákání volání po dva týdny, protože jeho kamarád zmizel.

Jim a Peg Padgett pece Creek umístěny tak, aby reklamy a rozpoznat nezvyklý charakter svého veřejného odvolání. Ale jsou unapologetic.

Je to předek domácích hus a migrační, ale Padgetts tvrdí, že jejich divoká husa pár zůstane na místě po celý rok, krmení a inklinoval rodin v okolí.

'Oni se páří na celý život. V průběhu 12 let. Muž truchlí.'

'Všechny malé dítě Kanaďané a malé dítě kachní nimi kolem sebe, stejně jako by to byly jejich vlastní rodiče,' říká Jim.

divoká husa je velký vodní ptáci nacházejí ve většině částí světa s šedavě hnědé a bílé peří, bílé břicho, růžové nohy a nohy a růžové nebo oranžové zákona.

kamarád truchlící

Muži Canada Goose Heli Arctic Parka šedá Online

V kormoráni a volavky budou migraci brzy. Všichni vůle, s výjimkou divoká husa.

Jeho výzva byla popsána jako hlasitý a kdákání, stejně jako domácí husa: kiYAAA ga ga.

Ostatní ptáci si všimli, také pro divoká husa dvojice jsou nesporné vedoucí jezera, držící kurt mezi divokých kachen a muskovies, se volavky a Kanada husy.

'Chybí mi můj husu,' říká Peg. 'Používali přijít a já bych 'dát známku ptačího zobu, a malý dárek. A oni byli jen tak jemný, že by dokonce jíst z ruky. Jsem truchlící s ním. Sedí pod mými okny a výkřiky '.

'Právě teď,' řekl Jim čtvrtek, díval se nad jezerem, 'Sedí tam se asi 50 kormoráni a volavky asi 10'.

Jako každý pár, který byl spolu několik let, říká, že zpoždění hádat a make-upu, navštívit sousedy pro společenské a jídla, samce po samici, která byla až příliš ochotně vést cestu.

Pár lidí reagovalo na reklamou, volat 897 0112 kontaktní číslo hlásit pozorování ptáka odpovídající husu popisu. Jim byl pryč čtvrtek odpoledne dalším vyšetřovat.

Zatímco zpoždění nikdy neměl mláďata jejich vlastní, Jim vysvětluje, že to není pro nedostatek se snaží. A v průběhu let, které sloužily Muži Canada Goose Heli Arctic Parka šedá Online jako kmotry do různých kuřat bez ohledu na druh.

'Bude kolem křičící,' říká Jim, vysloužilý 27 roků Air Force veterán. 'Prvních pár dní, neudělal nic jiného, ​​než plavat sem a tam po celé délce jezera, hledá pro ni.'

Tyto Padgetts žili v jejich jezera doma po dobu 10 let, ale graylags tam byli první. Další dvojice tam byl taky, ale před několika lety, že žena zemřela off a souseda, fandit vdovec, koupil další samičku, aby ji nahradit.