Montgomery, Rickey Dale

Estes, Marchetta H. (Trenton)

Newby, Gerald AndreGreeson, Barbera Ann Aldridge

Marchetta H. Estes, 77, Trenton, Gruzie, zemřel v pátek 7. října 2016 ve svém domě. Byla předcházela ve smrti jejího manžela, Sonny Estes; a rodiče, Rufus a Ida Hughes. Zůstal po své společnici 22 let, Robert Patton; čtyři synové, Jessie, Rex a Garry Estes všechny z Trentonu, a Terry (Vickie) Estes Bryant, AL; jeden adoptivní syn, Lewis (Marilyn). (Klikněte pro více)

Mary Bashie Steele

Kiniry, Bud (Dalton)

Bashie se narodil 12. listopadu 1918 v Chattanooga, absolvování Bright School, dívčí přípravné školy a Randolph Macon žen College, člen Chi Omega bratrství. Ona byla aktivní v First Presbyterian Church, změnily životy, v úterý třídy Bible a její klub mostu. Byla člen Dcery americké revoluce, Gideons pomocná a Junior League Garden Club.

Joe Cross, Sr., 95, Chattanooga, zemřel v úterý 4. října 2016 v Centru hospicové péče. Narodil se 27.května 1921, v EPES, Al. Army kde získal několik citací: Asiatec Pacific Theater stuha, Philippine osvobození stuha, medaile vítězství, dobrého chování medaile a okupační armáda medaile. On odešel z Crane Company. (Klikněte pro více) Gloria Taylor, 85, zemřel na S aturday, 8. října 2016 v Ženy Canada Goose Snow Mantra Bílá Levně Lithonia, Georgia. Opatření jsou podle John P. Franklin pohřebního ústavu, 1101 Dodds Ave., 622 9995. (klikněte pro více)

Bud Kiniry, 81, z Dalton, Gruzie, zemřel ve čtvrtek 6. října 2016 v jeho sídle obklopeném jeho milující rodině. Ralph se narodil 6. září 1935 v Clairemont, NH, k pozdní Ralph a Marion Wiggins Kiniry II. On byl také předcházela ve smrti jeho syn Skip Kiniry. Bud byl dobrovolník s Armády spásy. Užíval si, že venku zvláště trávit čas u jezera. (Klikněte pro více)

Ženy Canada Goose Snow Mantra Bílá Levně