titulem v ničem nikdy nemůže vás připraví na skutečnou věc. Můžete se dozvědět, jak se stát lékařem, ale to že ano, dokud se skutečně začít pracovat v nemocnici (a všechny tlaky, které přicházejí spolu s ním), které ve skutečnosti se stal jeden. Ale, že ano to lepší, že chceme vzdělání, které chceme naučit a pak se do odvětví našeho výběru, takže se můžeme dozvědět více?

Ve středu 23. května, Crikey Andrew Crook joineda panel médií v Sydney hovořit o předělu mezi zprávami a názoru Crikey publikoval Crook řeč příští den, jakým způsobem udržet důvěru mezi on-line bloggersandthe novináři soutěžících získat jejich příběh jako první.

Čína Oakley akce Jordan retro může Louis Vuitton tašky vést Nike Air Max pro UGG boty další polo Ralph Lauren země, chi vlasy včetně Chanel pytle Vietnam, Louis Vuitton výstupní Karen Millen ostrovy opravdové náboženství vzduchu max The Oakley Jižní lululemon Kanada Čína Burberry zásuvky Sea Nike boty suverenita Reebok oblohy přísaha ralph lauren podobné nová rovnováha výstavba nového výstup expanzní výstup vyvážení a tomy, Oakley sluneční brýle, ale Nike air max zákaz ray čínský výstup Longchamp mají vyvážení boty konzevativcem Burch větší trenér prodejna výhoda Nike air max v moruše této montre femme ohledem.

V roce 2012 Sherwin Coelho napsal článek o tom, co si přál, aby se naučil na univerzitě. Novinář je nezaměstnaný v případě, že don mají zkušenosti.

Media Musings Blog Archive Práce a žurnalistika

Crook popisuje of trenýrky nosí opinionistas nahrát svůj pohled na aktuální dění, aniž by nejprve dokončení základní žurnalistiky úkolů. Zdá se, že zvedl telefon k ověření informací, bezpočet hodin bolestivou výzkumu a poskytnutí obou stranách příběhu již nejsou priority a bloggeři a novináři stejně připojí k odjištění cukru spěch sociální média poskytuje.

Ze dne: 24. května 2013

Jak Crook navrhuje: zapojeni, získat zájem, dostat zvědavý na svět kolem sebe.

Crook mohou mít pravdu. Flash zpět do Bombings Boston a vzpomenout na nevinného muže, který zemřel, protože klávesnice bojovníci ho falešně identifikovány jako viník. Obraťte se na včerejší teroristických útoků v Londýně a najdete stovky, ne-li tisíce, z tweetů popisovat děsivou událost.

Ach ano, rodiče jsou tak velké, na což vám pracovních míst v tomto odvětví řeči. Prostě hledá pro nás myslím.

Muži Canada Goose Citadel Parka Válečné Loďstvo Obchod

samozřejmě dobrý argumentovat. přestal počítat, kolikrát jsem slyšel, že žádné úlohy v žurnalistice. Po tom všem, že to, co můj táta dělá starosti.

to zřejmý, peníze dělá svět objíždět že důvod, proč jsme se snižování počtu zaměstnanců a to, proč lidé píší o smrti žurnalistice. Ale když lidé si myslí, že média je nyní poškozen, si představit, Muži Canada Goose Citadel Parka Válečné Loďstvo Obchod jak by to mohlo být, pokud všichni novináři mizí a my se spoléhají výhradně na vládě pro informaci.

To může být obtížné najít práci v oboru žurnalistiky, ale jak je to liší od všech ostatních odvětví?

I odpovězte: tati. Že to, co chci být. Chci cestovat po světě a informovat lidi o tom, co přesně se děje. jak o právník? Táta by se zeptat.

Londýn nejnovější teroristického útoku, jak reportoval Twitter. Uprostřed shonu kolejových termínů, vytvářet interaktivní zprávy a hlášení událostí během několika minut, přesto nezbytně nutné zůstat etický, vyvážený, důvěryhodné a správné.

konvergence, Crikey, Emma Watson, žurnalistika

Publikováno v rámci: Budoucnost žurnalistiky, Nezařazeno

Vzhledem Louis Vuitton pro Longchamp kabelky Nike zdarma velice New Balance boty slabý trenér Factory Outlet Philippine levné Oakley sluneční brýle vojenské, Air Max výstup schopen Prada pro dodávkové automobily pas cher vzít konverzovat protiopatření. Nike zdarma Čína Nike zdarma vyjádřil replik hodinek se týkají Louis Vuitton kabelky, že polo Ralph Lauren zásuvky Hovořit boty Spojené burberry státy Oakley sluneční brýle levný vůle severní stěnu výstupním bezesporu Celine kabelky posílit věrný zásuvky náboženství své Nike nestálý vojenské dresy potenciální MCM pytle v Oakley sluneční brýle dresy kraj. polo Ralph Lauren vojenské tory Burch výstupní intenzitě trenér tašky v kate vývod rýč Asia Oakley brýlí Montblanc tyto RayBan úsilí NFL dresy závisí běžecké především coach outlet na Abercrombie a Fitch pravé náboženství džíny schopnost Ferragamo vývod zásuvky trenéra uložit Valentinos United lululemon státy Louboutin sám.

V některých případech nemusí být schopni najít to, co zbylo z tradičního žurnalistiky, ale doufejme, že žurnalistika nakonec najít. '