Mars Mission Space Cadet nemůže rozumět finanční realita

Náklady národu tohoto chybného kroku byl obrovský. Pro začátek jsme ztratili investici, upravené o inflaci až 2007 dolarů, z 160 miliard $. To byl náklady se dostat, pozemků, na, chodit, jet dál a jinak prozkoumat Měsíc. (Z této částky 29 miliard $, v inflace očištěná dolarů, byl přibližné náklady na Saturn V.)

Muži Canada Goose Borden Bomber červená Cz Eshop

Získání finančních prostředků na to bylo téměř nemožné. Jen málo lidí flákat kolem s myšlenkou jít na Mars opravdu pochopit, Muži Canada Goose Borden Bomber červená Cz Eshop jak vystresovaný americká ekonomika byla v posledních letech Nixon: byli jsme úpadku. Díky studené války a horké války ve Vietnamu, strávili jsme všechny naše dobré kapitál a dobrou vůli shromážděné po druhé světové válce. Dolar umírala vůči jenu a německé marky. Jednalo se o závažný problém, když jsem byl v Německu v roce 1968, jsem se dostal 4 DM mé dolar, v roce 1972 to bylo poloviční! Mluvit o zhroucení!

Proč? Vzhledem k tomu, hlavně z politických důvodů jsme se vzdal Moon, opustil Apollo a Saturn V a ustoupil na nízkou oběžnou dráhu Země, kde jsme strávili posledních 25 let se točí v kruzích.

V těch prvních dnech, možnosti pro lidské kosmické lety byly opojné. Tehdy plány NASA vyslovili pro agresivní integrovaného lidského letu program, který by se rozšířila o vývoji Apollo: zřízení 50 osob lunární základnu, 100 osoba Země obíhat vesmírná stanice a lidské landfall na Marsu, vše polovině roku 1980. Tyto plány také 50 osob tělová trvalé marťanskou základnu do konce 20. století se. Místo toho jsme šli nikde.

V průběhu let, hlasitý tělo nadšenců vesmíru, zapnuta poněkud infantilní televizních pořadech, kde byl čistě magické kosmické lety, začal agitovat jít na Mars. Ve stejné době, lidský zničení této planety zařval dopředu s pomstou, druh na cestě k vyhynutí v úžasné klipu globálního znečištění / globální oteplování a lidé s použitím až mnoho přírodních zdrojů rychle, ekologické hnutí srážet s průvodním vedením prostor kadetů do dneška: máme krachují, dělat prakticky nic užitečného jak o planetě zemi a Marsu.

Kdyby Amerika chce být jako Spock, musíme nejprve naučit, jak vyvážit bankovní knihu, trénovat v reálném diplomacii slova a dobré úmysly, a pak bychom měli hledat v obrovském množství zrcadel a opravit všechny ošklivé bradavice na našich tvářích. Nebudeme přebírat měsíc nebo dobýt Mars, kdybychom se utápí v masivních válek s rolníky ve Vietnamu, Iráku, celou Afriku, nebo co si jen vzpomenete. Jsme větší pravděpodobnost, že bude dobyto vesmírných vetřelců než dostat něco z téhle zemi v této sazbě.

Tento poslední článek přehlíží vážnými ekonomickými riziky divoké výdajů na výzkum vesmíru, zatímco ve stejnou dobu, měst bylo vypálení díky městských nepokojů, které se pak staly čtvrtiny století rostoucí míra ničení na denní bázi téměř všech našich velkých měst, a de industrializace v severní polovině amerických továren začaly prosakovat do levnějších pracovních sil / pakloub států. Reaganův daň řezání spolu s divokým výdaji znamenalo, že jsme mohli mít naše koláč a sníst ho příliš. Dokonce i na Marsu.