To je docela úžasné, jak využití 140 znaků se hraje v této Twitter válce. Cílem hry není k útoku na osobu, ale k posílení klíčových zpráv a také přidat osobní kontakt a interakci s veřejností warp.

Stala se on-line bojištěm o sociálních médií válek. Už to není, jak se dostat poselství, ale jak rychle se dostat přes pro masy.

Vezměme si například, jak Twitter hraje politiku v USA prezidentské volby 2012.

Twitter není cizí pro většinu lidí v těchto dnech. Ve skutečnosti, to je stále důležitější ve světě politiky. Výzkum zjistil, že 13 procent dospělých Američanů jsou voliči na Twitteru. Vypadá to, že menšiny, ale je nyní základním nástrojem pro kampaně.

Volby 2012, Obama, Sociální média, twitter

Since99 procent naší generace je prvním, který používá sociální média jako platforma pro hlasovou ven a být slyšen, Twitter je samozřejmě jít do sociálních médií k dosažení informace o volbách a zvýšit názory, které mohou něco změnit.

(Obrázek se svolením QSC AG photostreamu přes Flickr)

Media Ženy Canada Goose Montebello Parka Bobule Cz Musings Blog Archive ve 140 znaků nebo méně

Se svými Upsides, tam jsou stinné stránky sociálních médií stejně. Jak tam je intenzivní pozornost zaměřil na osobním životě osoby využívající tento nástroj, negativita může být zaměřena na uvedené osoby a šíří jako požár během několika vteřin.

Publikováno v rámci: blogování, sociálních médií

Nicméně sociální média je nutné. Je vševidoucí oči společnosti.

Využití Twitteru této kampaně je mnohem účinnější a efektivnější ve srovnání s televizních nebo rozhlasových reklam. Zprávy jsou odesílány ven okamžitě a směr, kde byly volby bude možno předvídat prostřednictvím tohoto formuláře sociálních médií.

Ženy Canada Goose Montebello Parka Bobule Cz

Datum: Květen 08 2012

Aby to bylo silnější příspěvek si opravdu potřeba pracovat na konstrukci. Myšlenka je, že můžete tento problém a proč jste o tom teď psát. Pak máte větu, která vysvětluje svůj názor, nebo co post je asi. Pak byste měli používat examples / fakta k zálohování toto stanovisko. Není mi jasné, co přesně se snažíte říct, zde. Je možné, že Twitter je mění způsob, jakým politici jsou spuštěny své politické kampaně? Pokud ano, je třeba říci, že a pak jít na příklady toho, jak je používán v USA a výzkumu. Také důvod, proč píšete o tom teď? Četli jste konkrétní tweet, který tě přimělo přemýšlet o tom? Pokud ano, je třeba říci.

Sociální média se stal užitečným nástrojem k objasnění o významných otázkách, které mají dopad následky na společnost. To není jen zahrnovat otázky po ruce, ale čerpá v životě všech prvků a jednotlivců zapojených do ní.