Můžeme proklít sněhové vločky, zatímco odhazování miliardy z nich z naší příjezdové cesty, nebo když je naše auto smyku na ty slisovaných na pozemních komunikacích, přesto téměř duchovní krásu čerstvého napadaného sněhu a složitý dokonalost každého jedinečná sněhová vločka vyvolává emoce hluboko v našich duších a připomíná nám, co hluboká dar jedinečnost. To může být obtížné v pěst vidět takovou krásu v něčem jako 'ošklivé', které odpovídá jako výroba byla historicky, ale to jsou znaky z předchozích forem výroby a proč, pro mě alespoň, rychle se vyvíjející třetí průmyslové revoluce tak silný, tak vzrušující a ano, tak krásná.

jediný významný opomenutí ke mně. nichž mnohé Zdá se, že chybí, je oblast 3D skenování, který nám umožňuje zachytit existující objekty v podobě plné 3D modelů, které pak můžeme upravovat a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly našim individuálním potřebám a situaci před 'výrobou' při kliknutí na tlačítko, Možná, že Derek bude psát více o tomto tématu také. Pro tuto chvíli si můžete prohlédnout několik dobrých příkladů, jako je série Autodesk 123D aplikací pro více informací o této kritické složky Snowflake Vliv na výrobu pro nás ostatní.

Derek Singleton napsal dobrý přehled o některých dobrých příkladů masové personalizace při výrobě ve své nedávné vyslání 'Každý může být výrobce' a časnější 'Tři způsoby, jak přivést crowdsourcing do většinového Manufacturing'. Jsou IMHO dobře stojí za čtení a po některé z odkazů.

Když začneme podobně zachytit a vytisknout reálné a komplexní objekty s jednoduchým kliknutím na tlačítko stáváme více intimně zapojen do celého procesu od prvotního nápadu 'Gee, nebylo by skvělé mít jeden z nich.' nebo 'Přeji' oni 'by něco takového.' ke změně a zlepšování objektu, aby to 'tak akorát', jen pro mě, právě teď a téměř okamžitě se, že v našich rukou.

Jak jsem říkal v mých článků a závazky mluvení v posledních několika letech, jedna z největších a nejlepších příkladů toho, jak všudypřítomné Vločka Effect je zásadním způsobem narušuje přítomnost a formovat budoucnost je to, co myslím, že může být právem nazýváno Třetí Průmyslová revoluce kde každý z nás jako jednotlivci stát oprávněn vytvářet nebo vyrábět vlastní 'věci'.

Mass Personalizace Manufacturing

Muži Canada Goose Expedition Krém Levně

Kolik 'věc' máte ve svém životě, které nepoužíváte, protože to nikdy pracoval dobře, nikdy se vešly správně, nikdy udělal to, co Muži Canada Goose Expedition Krém Levně měl dělat? Představte si, že každá 'věc' máte, je tak akorát, právě pro vás. Představte si nové dovednosti a znalosti, které budou muset mít a chtějí žít život dobře v tomto novém snowflaked světě. Stejně jako u všech silných nových inovací a objevů nástup personalizované výroby s sebou přinese stejné opatření rizik a přínosů a je na každém a každý jeden z nás si vybrat, jak budeme utvářet a používat tyto nové nástroje a podpůrné schopnosti do budoucna.

Přemýšlejte o tom. Co budete dělat, protože tyto funkce jsou vloženy do svých rukou? Jaké nové dovednosti a znalosti budete muset mít jejich použití moudře a pro nejlepší prospěch? Jaké nové služby a podporu budete potřebovat? Jak se bude používat tyto nové možnosti pro dobro a to jak pro celkovou světě sami a zbytek světa sněhové vločky? Jak jste uvažovat tyto druhy otázek, pokud to neznamená, že jste stejně vzrušení a strach, pak jsem udělal velmi špatnou práci vysvětlovat to.

The okamžité uspokojení a výrobu více 'věcí' mě nemá rozrušit a je ve skutečnosti jeden z problémů, které mají být posuzována jako jsme se přesunout do tohoto statečného nového světa. Co jsem velmi nadšený je, do jaké míry to bude ve skutečnosti týkat každého z nás příměji a intimně v celém návrhu testu nápad vytvořit zlepšit cyklus. Přemýšlejte o všech učení to bude inspirovat v nás všech! Přemýšlejte o tom, kolik více budeme rozumět materiály a energii, které jdou do produkujících věcí a moc tento nový povědomí přinese mnohé o tom, jak spotřebovávat méně, opakované použití více a získat více ze života.

Tato revoluce je velmi všudypřítomná a různorodé, že někdy budeme mít doslova jedním kliknutím výrobní závod na naší pracovní ploše podél linek, které mohou být patrné již s některými z prvních 3D tiskáren k dispozici. Na druhém konci spektra to bude prostě ještě mocně znamenat, že budeme hrát víc a víc klíčovou roli v oblasti navrhování a výrobu produktů, budeme vytvářet s pomocí druhých a vyšších koncových služeb a nesčetných místech podél celého tohoto DIY (udělej si sám) spektrum. Myslím, že to bude pravděpodobně pokračovat podél čar podobně jako je to fotografování a tisk fotografií se vyvinuly tam, kde byly původně být vyvinut doménou odborníků pouze tam, kde jsme byli zvyklí jen fotit a posílat náš film off a nyní proměnil tisků, kde jsme buď stačí kliknout a okamžitě vidět výsledky fotografické na extrémně vysokých obrazovkách rozlišením nebo stiskněte tlačítko tisku a brzy mají téměř dokonalý fotografii v našich rukou.