Skupiny čerpat mnoho podobností mezi rysa a labuť. Oba jsou charismatičtí druhy. Ani je považován za škůdce, jako jsou bílé sledoval jelena žvýkající jeho cestu přes lesy a zahrady státem nebo chaotický berneška. Ani jeden je zabit pro svou potravinovou hodnotu.

Některé labuť malá byly také zimující v Pensylvánii podél řeky Susquehanna a na Creek myslivosti prostoru Middle, v záběru mokřadů klenout hranici Lancaster a Lebanon kraje, asi 75 mil severozápadně od Philadelphie.

Možná skupiny trestný čin Zvíře naplánovat public relations Blitz odvrátit lov

širokou popularitu pro ptáka, řekl prezident Přátelé 'Priscilla Feral mělo odrazovat od Game Komisi, aby 'z přemýšlení o tom, jak to jen další zdroje, které mají být zastřelen.'

Pomyšlení appalls Donald Heintzelman, což Allentown ornitolog, který studoval labuť malá od poloviny 1950. 'Proč zabíjet cokoliv ve jménu odpočinku?' zeptal se.

The Game Komise nemá žádné oficiální plány na lovu, řekl mluvčí Jerry Feaser. Ale to se účastní výzkumu v plánu řízení, že podle vlastních zásad, by se 'zajištění pro rekreační loveckých příležitostí.'

Pokud Pennsylvania dosud navrhoval sezonu, proč naléhavost?

Feaser řekl, že vodní ptactvo lovecké komunita vyjádřila zájem. Andy Dively, předseda Susquehanna Waterfowlers, uvedl průzkum jejích členů ukázal, 65 procent ve prospěch lovu.

'Lovci zaplatit převážnou část finančních prostředků k tomu zachování stanovišť.... Kdykoliv je kompatibilní s dlouhodobou ochranu zdroje, lov je vhodnou aktivitou,' řekl Tollefson.

Ženy Canada Goose Whistler Parka Bílá Online

Milovníci Swan nebude mít žádný nedostatek emoční krmiva, někteří to za předpokladu, samotná hra komise. Jeho webové stránky říká, že tundra labuť je 'připočítán jako původce' labutí píseň, 'hovor údajně učiněné smrtelně zraněné labutě, jak to padá z nebe.'

Řekl, že ačkoli on neměl zájem sám, jiní jsou 'pro každého důvodu lovu vodního ptactva. Každý aspekt je vzrušení.... Fish and Wildlife Service, a oni byli od té doby ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku podepsána mezinárodní stěhovavý pták smlouva v roce 1918. Cílem bylo ', aby se ujistil, že nikdo země měla takovou liberální sezónu že by to ohrozilo budoucnost kteréhokoli migračního populace,' uvedl mluvčí Chris služba Tollefson.

Ona doufá hře Komise také naučil jednu nebo dvě věci, včetně toho, že to byla chyba 'ramrod sezónu přes že veřejnost nepodporuje. A my jsme přesvědčeni, Pennsylvanians nebude podporovat labuť lovu.'

ale všech sedm členů rady Pensylvánii jsou ve štábu Game komise. A služba podporuje lov.

Tundra Swan majestátní, nápadně bílý pták s rozpětím křídel šest stop, který migruje přes Pensylvánii po tisících každý rok v tuto dobu je již hitem mezi birders.

Někteří srovnání natáčení labuť na natáčení anděla.

'Snažíme se upozornit na ptáka před formálním návrhem na honu, takže ji můžeme hned v zárodku,' uvedl fondu Heidi Prescott, který minulý týden byl hobnobbing v Harrisburgu, sbírá podporu.

jediný důvod, proč k lovu jednoho, řekl rozhořčeně Feral, je 'pro účely Trophy.'

Proč? Přátelé zvířat a Maryland založil fond pro zvířata dvě skupiny Connecticut založeny jsou přesvědčeni, že Pennsylvania Hra Komise hodlá usilovat o lovu na labuť malá. Stále pálí nad jejich neschopnost Nix si Bobcat lov ve stavu před dvěma lety, vidí obrovský public relations kampaň pro ptáka jako nejlepší způsob, jak předejít riziku lov.

Tundra labuť tráví zimy v širokém území od Severní Karolíny a Virginie, z nichž oba mají omezenou lovu, Maryland a New Jersey. (New Jersey má povolení od Fish and Wildlife Service pro loveckou sezónu, ale to ještě není zavedeno jedno. Pták není loven v Marylandu a Delaware, který je také v jeho dosahu zimoviště.)

Pokud Pennsylvania chtěli lovu, musela by požádat o svolení služby. Tato služba by se spoléhají na radu poradní rady, Flyway Rada Atlantic, řekl Tollefson.

v době, kdy aktivisté dozvěděla o tom, zaplavila komisi s 6,000 protestních dopisů a ukázal masově na schůzích, rozhodnutí již do značné míry bylo dosaženo, pokud ještě není oficiálně hlasuje.

Na přelomu února a března, tisíce ptáků shromažďují v Middle Ženy Canada Goose Whistler Parka Bílá Online Creek z jakéhokoli důvodu, southern terminus úzkého migračního koridoru odpočinek a doplnění paliva před provedením dlouhý let do svých letních hnízdiště ve vysoké Arktidy. Fish and Wildlife Service.

Skupiny na ochranu zvířat ohlédnout do roku 2000, kdy Pennsylvania prohlášen kontroverzní Bobcat lovu.

'Naučili jsme se z rysa,' říká Prescott fondu. 'Naučili jsme se zapojit do procesu brzy.'