A když se díváme na posledních infografiky nemůžeme vynechat The Guardian. Jejich infografiky editor Paddy Allen je absolutní stroj. Nedávno produkoval tuto infographic na obnovu Costa Concordia u pobřeží Itálie. Nebudu zacházet do přílišných podrobností, ale je to také stojí za to podívat.

Myslím, že to je důvod, proč inforgraphic, že ​​jsem produkoval je tak elegantní řešení. Je to opravdu dává skvělé zázemí k němu, aniž by odvrácení se od příběhu. Je to zábavné, je informativní a bude sbírat hity. Příběh je tweetnul a Tweet přeposlán.

Infografiky nemusí být součástí každého nového příběhu, ale používána střídmě a používají dobře mohou být perfektní způsob, jak vyprávět příběh.

Media Musings Blog Archive Clive Palmer ve slunečních brýlích

News Limited Brisbane založený Courier Mail měl jeden z nejlepších infografiky jsem kdy viděl na australském obchodním zpravodajského portálu s kompletní Clive Palmer oblečený jako kapitán lodi.

Alistair Walsh

Muži Canada Goose Hybridge Sako čerň Outlet Cz

Tak co uděláme s Clive Palmer? Že člověk je zlatá husa pro novináře. Pouhé množství bizarních příběhů, které se zdají se soustředit na tohoto muže je ohromující, ale pokud každý příběh, který napsal o něm zahrnuty i rychlý historii bude mít přidanou 15 pars.

Courier Mail hlášeny důlní magnát a miliardář Clive Palmer odmítl zaplatit $ 333 překročení rychlosti pokutu. Je to poměrně rychlé a snadné příběh, který bude mít hity, ale skryty v dolní části článku byla mistrovským dílem on-line žurnalistiky.

Interaktivní infographic popisuje různé zázemí, zvláštnosti a příběhy o pan Palmer ve většině poutavým způsobem budete vznášet se nad záložce 'instance' a malé textové Muži Canada Goose Hybridge Sako čerň Outlet Cz pole vyskočí popisuje své pochybné jednání s středisko Coolum zatímco Clive oblékne sluneční klobouk a nafukovací míč. Vy vznášet se nad jakoukoli jinou část a podobná věc se stane. Musíme dát jen tolik podkladem pro čtenáře ke komunikaci okolnosti, ale ne moc, aby nesla je a do prostoru.

Infografiky jsou náročné na pracovní sílu, není pochyb. Ale mohou přidat obrovské množství do příběhu. V případě Courier Mail to proměnil docela obyčejný kus do opravdu zabírajícím článku. V případě, že Guardian vypráví docela komplikované příběh v mnohem zajímavým způsobem.

Clive Palmer vezme dovolenou. Zdroj: Courier Mail