pravda, že univerzity jsou chrlit více novinářů než kdy jindy v pracovních míst prostředí, které je v současné době čelí, co lze právem nazvat recese. Ale kritici zpochybňují životaschopnost žurnalistiky studií (a tudíž za posledních 7 měsíců mého života), opravdu dostane mě vyhodil.

Mám pocit, že jsem se dostal hodně z mého stupně, a to bez ohledu na to, zda mi týdnů, měsíců či let to znamená dostat na plný úvazek, placené práci.

Pokrok v technologii přinesly o úbytku pracovních míst v tisku, nejnověji v Fairfaxu s 45 pracovních míst ztraceno kvůli sešrotování svých měsíčních Melbourne a Sydney časopisů vložek. A zatímco všichni v panice o udržitelnost průmyslu a budoucích pracovních vyhlídek, mnozí kritizovali univerzity pro nabízení studenty žurnalistiky zbytečné stupňů.

a věci útočiště změnilo. Studenty žurnalistiky dnes studoval žurnalistiku, protože to je to, co chtějí dělat, bez ohledu na peníze, nebo pracovních vyhlídek. Děláme to, protože to, co máme rádi a my prostě nemůže představit dělat něco jiného.

Další věc, kterou slyším někteří lidé říkají, že podávání zpráv je dovednost, budete učit za pochodu, a ne z knihy. Během stáže v místní rozhlasové stanici na začátku tohoto roku jsem měl reportér říci jen to ke mně. Řekl mi hrdě řekl, že dostal svou práci na základě úspěchu v minulých profesionální sportovní snažení a naučil všechno, co věděl o žurnalistice Ženy Canada Goose Kensington Parka šedá Obchod v práci. A i když souhlasím s tím, že je hodně třeba říci, za to, co se lze naučit na pracovišti, je to prostě není způsob, jakým se věci dělají teď.

univerzity se neprodávají novinářům zbytečné stupňů. Margaret Simons to řekl dobře, když zveřejněny na bubnu, že existují možnosti k dispozici pro studenty žurnalistiky, a tam je hodnota v novinářské stupně. Studenti dnes se učí nejen jak psát, ale také vytvořit on-line obsahu, editaci fotografií a provozovat své vlastní kamery pro natáčení televizních zpráv. Jsme jsou školeni v dovednostech jiní novináři nikdy nemusela učit, a to vzrušující.

Media Musings Blog Archive jsou vysoké školy prodávají studenty žurnalistiky k ničemu stupňů

deset let nebo takže jít byste byli schopni přistát cadetship s místním mediální organizace přímo z vysoké školy, ale v těchto dnech cadetships jsou uvedeny pouze na nejslibnější vysokoškoláků. A i pak se jedná o hodně štěstí. Nikdo není zaměstnávání mladých novinářů bez nějaké předchozí zkušenosti nebo terciární kvalifikaci.

žurnalistiky stupeň není k ničemu. Jistě pracovních míst by mohl být omezený, ale nové příležitosti jsou venku. Online Media podniky se objevují neustále. Ujistěte se, že plat nemusí být velký, (pokud jste ještě dostat zaplaceno zpočátku), ale od té doby, kdy byla novinářská dobře zaplaceno? Zeptejte se kteréhokoliv usazená novináře, proč se dostali do žurnalistiky, a je pravděpodobné, oni říkají, že to dělají, protože chtěli mluvit s lidmi, čtení, psaní a setkávání s okolním světem. Alespoň, že to, co novináři Mluvil jsem řekl.

by mě zajímalo, co moji vrstevníci, (studenti, učitelé a pracovní novináři), myslím, i když Publikováno v rámci: Budoucnost médií

Ženy Canada Goose Kensington Parka šedá Obchod

?