Bylo Waterhouse proti Singleton, v nejzazším dotazu, který vypadal jako soudní síni boji, ale to nebylo Ad guru a multi millionare John Singleton tvrdí, že hvězda trenér desítek jeho koní sdílené tajné informace s jejím synem, Tom (bookmakera), který mohly mít vliv na jeho majitel právo táhnout kůň radostnější, ze závodu.

Dokonce měl Sheen účinek, Tom Waterhouse vstupem do inquriry zářící jeho perleťový čistý úsměv, zatímco jeho jazyk mlčel. Vsadím se, že bylo těžké pro muže, který (stejně jako včera odhalila devět sami), platí více než $ 12 milionů dolarů ročně na spruik své šance na devět sportovních přenosů.

Nehledejte nic jiného než tento pic z Nine News kameramana, který se vztahuje záležitost včera, a abyste pochopili, jak moc zájem médií byl v tomto šetření. Rádio novináři, veterán závodní journos nesoucí pohmožděný a potlučený diktafony a magnetofony; pojmenovat to, vývod médií tam byl.

Media Musings Blog Archive Singo Stoush štípe média

Každý, kdo miluje veřejnou stoush, zejména média. Nehledejte nic jiného než rozruch obklopující skromný Mt Druitt administrativní budova v Sydney včera, což je shodou okolností ředitelství špičkový závodní těla New South Wales. Rozhodně to nebylo o kancelářské budovy v podobnosti s Watergate záležitost, ale určitě to vypadalo jako jeden.

kamery, Gai Waterhouse, dotaz, Johne, Ženy Canada Goose Hybridge Lite Tílko čerň Outlet média, radostnější, závodní, RMIT, Simon love, Singleton, Sydney.

Ženy Canada Goose Hybridge Lite Tílko čerň Outlet

Singo měl chatu do médií, Gai vstoupil zadem (ale samozřejmě kamera na ni čekal) a člen týmu Tom dokonce vstoupil šetření s podobným radient úsměvem. Vypadá to zatraceně dobře plánované PR taktiku ke mně.