Maso je maso muže musím jíst

Protipólem těchto kampaní je nejnovější z Lean kuchyně, šiřitel nevýrazné, poštovní známky velkých mražených obědů na trh směrem k jediné holky. Má čtyři etnicky rozmanité ženy, kterým se v lázních, diskutovat, jak jsme vždy dělat to, co oni měli k večeři předchozí noci. Jedna žena tvrdí, že nejedl nic než suchary, zatímco jiný říká, že jedl 'hluboké smažené cibule kroužek bochník', co to je. Čtvrtá purrs v post orgasmu blaženosti, že má lososa a divokou rýži. Člověk má dojem, že když připustila jíst pizzu namísto toho, ostatní tři ženy by se okamžitě vstal a podal ven z místnosti, vyhýbání se jí navždy.

Burger King běží podobnou kampaň, nastavte parodii Helen Reddy je 'Jsem žena,' v němž muži osvobodit od omezení příjmu potravy 'chick jídlo' ve prospěch Texasu dvojité Whopper se slaninou, což je v zásadě stejně jako běžný dvojitý nehorázná lež se slaninou, přídavek barbecue omáčkou ji činí 'Texas'. Jiné než quiche1, v pocta Bruce Feirstein to nijak zvlášť legrační opravdové muže nejedí Quiche (1982), není to ve skutečnosti je uvedeno, co se považuje za 'chick potraviny,' které je jiné než to je zřejmě něco, co neobsahuje maso, na které se vztahuje mastná, slané koření. Nicméně, lidé všech věkových kategorií pochod ulicemi, zpěv 'Jsem muž! I jíst maso!' a trhání do jejich Whoppers s chutí, která naznačuje, že je v barbecue omáčkou něco, co bude dělat jejich penis roste navíc palec. nejí nic, co by to stejné velikosti jako hlavu) je vnímán jako ženský, a nástroj pro ženy řídit své partnery. Jsou to nezodpovědné reklamy, a to nejen proto, že vytváří další zbytečné rozpor mezi muži a ženami (protože nás broads jsou všichni kolem chytnout jednoduché potěšení od kluků), ale proto, že jasně uvádějí, že nejlepší způsob, jak znovu potvrdit svou mužnost je jíst obrovské množství masa, a ne jen tak ledajakou maso, Ženy Canada Goose Resolute Parka Táborák Cz ale i maso, které je s vysokým obsahem tuku a zalité v různých druhů omáček. Nezajímá mě, jaký druh metabolismu jste, nikdo by neměl jíst steaky, klobásy, žebra a grilované vepřové maso v jednom sezení. Nedoporučoval bych jíst, že hodně masa celý týden, natož v jednom jídle. Nebude to, aby se váš penis ještě větší, nebo rostou chlupy na hrudníku, nebo udělá lepšího fotbalistu. Je to jen tak, aby se vám tuk a zničit vaše srdce. Ty nezajímá, že? Jemné, jen vaši přátelé a rodina jdou do prdele. Ale nesnažte se předat ho jako jakýsi stojan pro utlačovaných lidí na celém světě.

Ženy Canada Goose Resolute Parka Táborák Cz

Je to deprimující si uvědomit, že i do 21. století, role, kterou hraje jídlo divoce rozchází v životech mužů a žen. Muži se očekává, že všichni ale toulat krajinou chrochtání a trhání stromů ze země hledají něco k jídlu, s jakýmkoliv druhem myšlenky na to, zda je množství či kvalitě, co jíte, je zdravá považováno za vážnou trhlinou v mužnost. Mezitím, pro ženy jíst je divák sport, pozorujeme a soudit ostatní ženy podle toho, jak moc jedí, a očekávají, že stejně na oplátku. Klišé k prvnímu dni jídlo skládající se z obvazu volné salát a voda stále bohužel platí. Zatímco skupina mužů jídelní společně v restauraci může nařídit dostatek potravy sbalit tabulku, často uvidíte tolik jako čtyři nebo pět žen sdílet jeden talíř hranolky, a nepochybně vítěz, který opustí poté, co jedl nejmenší, Samozřejmě, ona vykonávání kontroly, zatímco její přátelé jsou zaneprázdněni vysávání každé sousto, rozetřeného s kečupem. Mezitím, vážný stravování, cpát se celý půllitr Ben Jerryho Chubby manžel nebo záznam o čokoládový koláček těsto, se provádí doma, v soukromí, a s žádným malým množstvím studu.

1 Vzhledem k tomu, klíčové složky v quiche jsou vejce a sýr, občas se slaninou nebo šunkou smíchala by se mohlo zdát kvalifikovat jako 'mužný' misky. Možná je to skutečnost, že je podávána v koláč formě, která hodit lidi off.

Víte, lidi, si prostě nemůže vyhrát v tomto světě. Aby bylo skutečný muž, musíte všichni ale olíznout mastnotu z grilu na místní Wendy, a přesto existují přehlídky jako TLC předstíranému Honey Jsme zabíjením děti! které naznačují, že umožňuje, aby vaše dítě jíst více než jeden fast food hamburger za rok bude mít za následek on nebo ona vyrůstala, aby se stal měkká čelí Socky. Mediální líčí v téměř pornografické podrobně zhoršení Nicole Richie a orgány Mary Kate Olsen kvůli anorexii, přesto ženy v televizních pořadů a filmů jsou zobrazeny jen zřídka jíst nic jiného než salát. Akt jedení je zobrazen jako vyvrcholení něčí den pro muže a nutné zlo pro ženy. Stejně jako nikdo by neměl jíst ekvivalent celé prase, nikdo, kdo není aktivně snaží zhubnout třeba spoléhat na malé a chuti mražených obědů pro výživu. Radost z jídla v přiměřeném množství by měla být rovna potěšení pro ženy, spíše než viděn jako nedostatek sebeovládání.

Myslím si, že opravit na quiche věc. Také vsadím jeden důvod to dlouho bylo myšlenka jako odpor k 'skutečnými lidmi', je proto, že francouzská (a nic nejasně francouzský mohl někdy být mužný!) Na druhou stranu, ať na rovinu, slovo samo o sobě není příliš mužný, na rozdíl řekněme ' slanina sýr steak ponořený do krve hamburger. '

Nejnovější reklamní kampaň vytváří rozruch v BlogWorld se vám přináší TGI Friday, šilink nedávný dodatek k jejich nabídce nazývá 'Maso Fanatic Grill talíř.' Talíř obsahuje směšné množství potravin, včetně 8 oz. steak, žebra dítě zpět, klobása, a grilovaný vytáhl vepřové maso, se dvěma bramborové skins pod, aby nasákly šťávy. Páteční chce odvolat ke klíčovému samce 18 40 demografických, kteří byli pobývá od oblíbeného řetězce restaurací v posledních letech kvůli jeho trvání na porce věci, jako je Fettuccine Alfredo a ovocnými růžové nápojů. Je to docela jasné, kdo je maso Fanatic Grill talíř je určen pro: muže, mužné muži, muži, kteří ne vždy používají vidličku k jídlu, muži, kteří se konzumují každý sebemenší masa z kostí a potom jej použít k vyzvednutí zuby později. Hovězí a vepřové maso sloužil tři různé způsoby ve stejné jídlo není pro wimps, a pokud nemůžete přijít na to ven pro sebe, podívejte se na inzerát: čtyři muži shromáždili u stolu, kouřící talíře mrtvého zvířecího masa v přední části jim. 'Žebra!' ještě jeden přizvukuje, následuje třetí s 'Vepřové maso!' Čtvrtý muž vesele bodne kopí brokolice a oznamuje 'Zelenina medley!' Ticho padá přes stůl a jeho tablemates dívat se na něj s výrazy, které naznačují, že právě oznámil, že to kurva jednoho ze svých manželek. Nakonec se mu svítá jaký problém se jedná, a že vymění brokolici na obrovský, kapající klobásu (jemnosti!), Okamžitě znovuzískání jeho mužství. 'Klobása!'