Od svého nástupu do NBC News, Lauer provedl řadu pozoruhodných a ničím novým rozhovory. V listopadu 2010, posadil se prezident George W. Bush ve svém prvním jednom na jednom televizním rozhovoru po odchodu z Oválné pracovny. Hloubkové rozhovor, který probíhal ve dvou dnech v Midland a Dallas, Texas, vyrobený po celém světě titulky. Lauer také sedl s prezidentem Barackem Obamou v několika exkluzivní jeden na jednoho interview od voleb z listopadu 2008. V březnu 2010, mluvil s prezidentem v jeho první jeden na jednoho rozhovoru po podepsání historické reformní balíček zdravotní péče. V exkluzivním rozhovoru titulek tvorby v červnu 2010, Obama řekl Lauer chtěl vědět, 'jehož zadek kopat,' pokud jde o zničující únik ropy v Mexickém zálivu. V září 2010, Lauer mluvil s prezidentem o stavu vzdělávání v Americe.

Trip 3, 4. den: Po 71 hodinách letecké dopravy po dobu tří dnů, Matt přijel do Pisa, Itálie. Šikmá věž v Pise naklání 17 stop nebo 5 stupňů off v pravém úhlu. To byla zahájena v roce 1173 a okamžitě měl problémy, zastavení výstavby v 1178, protože to bylo již naklánět. Ačkoli tam jsou některé pokusy opravit, nikdo v Pise, řekl Matt, chci, aby to stát rovně. 'To by bylo jako vzít úsměv z Mona Lisa, zájezdové autobusy by zmizely,' řekl Matt. Později dopoledne, Matt vzal vrtulník do Florencie.

V červnu 2005, Lauer sedl s Tomem Cruisem na pohovor, který sbíral obrovské množství pozornosti na odpověď Cruiseova na otázky Lauer se hovořilo o scientologii a psychiatrie. dále jen 'shoebomber,' cílený v prosinci 2001. rozhovoru vysílala ve čtyřech částech, na dnes, a celou hodinu na 'Dateline NBC.' Když Operace Irácká svoboda byla zahájena v březnu 2003, Lauer přispěl živé zprávy z Kataru, oblast, která sloužila jako shromaždiště pro americké síly v přípravách na válku. V dubnu 2000, Lauer označil 25. výročí pádu Saigonu s rozhovoru s Johnem McCainem, živě z Ho Chi Minh City ve Vietnamu. Lauer také sedl výhradně s Amber Frye a Anne Bird, kteří byli zapojeni do vyšetřování Scott Peterson. V lednu 1998 usedl na první schůzku s první dáma Hillary Clintonová po skandálu v titulcích Monica Lewinsky. Lauer také přispěl k pokrytí živých, speciálních akcích a novinkách příběhů, jako je pokrytí v posledních osmi olympijských her, procházení papeže Jana Pavla II v dubnu 2005, a pokrytí Přenosová síť prezidenta Ronalda Reagana pohřbu v červnu 2004. Lauer bude také hlásí k 'rock centrum s Brianem Williamsem.'

Trip 10, Den 1: Matt začal první den jeho 10. Kde ve světě výlet s trochou 'jarní lyžování' dole jednoho z namibijské mnoha obrovských písečných dun. Na vine mezi pouště Namib a Atlantského oceánu přetvoří duny každý den, pohybující se některé z nich, stejně jako půl míle každý rok. Namibijský drsné pobřeží bylo dávno nazval 'Písky Hell' tím, že námořníci, kteří obávaný tam shipwrecking. Matt cestoval podél pobřeží, a také se dozvěděl více o volně žijící živočichy v regionu (včetně gepardi a pouštní slony) a o starobylé kmene Namibie.

Ženy Canada Goose Montebello Parka Zelená Outlet

Matt Lauer

Za to, co se stal jedním z řady ochranných známek dnešní, Lauer se vysílal živě ze vzdálených místech po celém světě pro Kde ve světě je Matt Lauer výlet. Jeho cesty ho vzít na 49 různých místech, protokolování téměř 300.000 mil. Na jaře roku 1998, Lauer hlášeny z Velké pyramidy v Egyptě, Canal Grande v Benátkách, Parthenon v Aténách, Taj Mahal v Indii a Sydney Opera House v Austrálii. Theodore Roosevelt umístěný v Jaderském moři, ke Koloseu v Římě a na Velké čínské zdi. V roce 2000 pokrýval více než 39.000 mil, zastavil se u sopky Kilauea v Hilo, Hawaii, Bilbao, Španělsko, Victoria Falls, Zimbabwe, Pisa a Florencie v Itálii a na Islandu. Pro cestu z roku 2001, jeho zastávek zahrnuty Machu Pichu, Peru, o kalové u pobřeží Skotska, Paříž, Bangkoku a Mykonos, Řecko. 2002 našel Lauer v Riu, Skotsko, útěk v Amazonii, Marrakech / Rose City, chrámy Angkor Wat a nastavení proudového letadla v Monaku. V roce 2004 hlášeny z Mombo Camp v Botswaně, na Alp Zermatt, Švýcarsko, Rudého náměstí v Moskvě, Hongkongu a Necker Island: Sir Richard Branson v soukromém Ženy Canada Goose Montebello Parka Zelená Outlet ostrově. V roce 2005 odcestoval do Velikonočního ostrova, Panamský průplav, na svazích Innsbruck, Rakousko, Shanghai, Čína, a Dubrovník, Chorvatsko. V roce 2007, Lauer navštívil Boeing Factory v Seattlu, Washington, útesy Moher v Galway, Irsko, Bhútánu, Dubaj a Kapském městě a v roce 2008 on cestoval do Patagonie a Buenos Aires, Argentina, Amsterdam, Nizozemí, Laos, jihovýchodní Asie, Istanbul Turecko a konečná stanice Seychely v Indickém oceánu. Na jihovýchodním pobřeží, Foul Bay, na obrázku, je něco, ale. Tento expanzivní a krásné pláže je částečně ve stínu přesličník a palmami, což z něj činí ideální místo pro rodinné pikniky. Z koktejlů a plážových rauty Calypso serenády, výlet, je určitě velkolepá párty. Podívejte se na to dnes cestovní průvodce pro informace a tipy na cestování.

ropná plošina Britannia, mimo pobřeží Skotska

Lauer rozhovor prezident George W. Bush třikrát, zatímco v kanceláři, včetně stěžejní sednout v předvečer Národního sjezdu Republikánské strany srpna 2004. Lauer také cestoval na Aljašku dotazovat se pak guvernér Sarah Palin ve svém prvním rozhovoru po volbách 2008, V dubnu 2009 kapitán Richard Phillips z Maersk Alabama zlomil mlčení a posadil se Lauer ve svém prvním rozhovoru poté, co byl držen jako rukojmí na moři somálskými piráty. Po smrti Michaela Jacksona v červnu 2009, Lauer vešel dovnitř Neverland Ranch na vzácné zákulisí nahlédnout do soukromého světa krále popu. Lauer také mluvil s Prince William a princ Harry Walesu v červnu 2006, ve své vůbec první americkém televizním rozhovoru u příležitosti desátého výročí své matky, princezny Diany, tragické smrti.

Trip 4, Den 2: Matt navštívil 'město na moři,' ropné plošiny Britannia, která stojí asi 450 stop vody ve středu v Severním moři, mimo severovýchodní pobřeží Aberdeen, Skotsko. Dělníci jsou vrty pro zemní plyn a ropu v mořských lůžky, které mohou být tisíce stop pod zemí. Matt a-li ve Světovém posádky cestoval 11,769 mil od Peru navštívit Britannia. Dozvěděl se, jak byla ropná plošina postavená a informoval o diskusi nad ropné vrty.

Lauer také vysílat několik mezník rozdělené vydání dnes z ničím novým míst. V prosinci 2009 odcestoval do Kábulu v Afghánistánu vzít zblízka podívat na průběh války a mluvit s americkými vojáky na zemi. V září 2007, Lauer se do hloubky pohled na Íránu, která vysílá živě z jejího hlavního města Teheránu. V červnu 2007 odcestoval na Kubu za vzácnou příležitost vysílat v přímém přenosu z této země. Lauer také co ukotvena dnes z Iráku v srpnu 2005, hostit přehlídku z Bagdádu 'Camp Liberty', kde on se dotazoval generála Richard Myers. V květnu roku 2004 se dnes stala první americká televizní síť vysílala živě od hranice Severní a Jižní Korea s Lauer kotvení ze země.

Trip 5, 3 Day: Matt, měl na sobě moderní den kilt, začíná jeho třetí den na zámku Skibo, ve Skotsku. Jako součást své historie byl hrad exkluzivní klub, který byl koupen Andrew Carnegie v roce 1897. Zámek je známý pro hostování svatby celebrit jako to Madonna a Guy Ritchie a Ashley Judd a Dario Franchitti. Dokonce i Matt strávil několik dní své líbánky na zámku. Během své kde ve světě výletu, hrál golf (check out kalhoty!) A snažil se něco z tradiční skotské kuchyně.

Trip 10, 4. den: Matt šel do Jungfraujoch, Švýcarsko, pro čtvrtý den svého celosvětového dobrodružství. Známý jako 'Top Evropy,' Jungfraujoch stoupá více než 11.000 stop nad mořem. Matt byl původně naplánován tam přistát na Den 2, ale špatné počasí potopil své plány. Zatímco na vrcholu Jungfraujoch, Matt se setkal s rekordní prolomení horolezec, který převzal pouze tři hodiny měřítko Eiger, což je výstup, který trvá nejvíce tři dny. On také vzal lekci v přežití v divočině (včetně toho, jak jíst grub!) Od Bear Grylls, hostitel televizního pořadu Nutné k přežití. Chcete sledovat v matném stopách a cestovat do Jungfraujoch? Podívejte se na to dnes cestovní průvodce pro více informací.