Media Musings Blog Archive Je médium což nás zlý

paní Rai před těhotenstvím. Obrázek se svolením The Age.

fotografii, kterou hněval fanoušky. Obrázek se svolením The Age.

a nejnovější osobu k pádu oběť je bývalá Miss World, Aishwarya Rai.

'Je to Bollywood herečka a je to její povinnost, aby vypadala dobře a fit,' řekl jeden komentátor vztek.

Publikováno v rámci: etiku médií

Ale zdá se, že jen velmi rep dává lidem svolení k ní chtít, aby se vrátila do svého předběžného dítě štíhlé tvar do značné míry dobře, okamžitě.

Jsem pokrytec, protože když jsem se dát do bulváru. Myslím, že jako lidské bytosti, rádi živí dalším lidem utrpení. To nám dává cítit lépe o sobě. To potvrzuje, že celebrity jsou normální lidé s vadami taky.

'dokonalý' obrazy celebrit mohou lidé cítit nedostatečné. Gif s laskavým svolením WSWCM

To je zajímavý příspěvek, který je stanoven dobře. Problém je taky dobrý, protože je stále problémem. Zdá se, jako by vlivem obrazu časopisu a odporné komentáře, které obvykle následují i ​​nadále Nejlevnější Dětská Canada Goose Snow Bunting Duch obtěžovat lidi / celebrity na nejhloupější věci, jako dítě hmotnosti. Problémy Zdá se, že provokovat pouze záležitosti, sebevědomí a dokonce povinnost pocit, že je potřeba soutěžit, která mi nedává zdát, aby pomohli tak moc. Ale přesto lidé čtou tento materiál. Je to opravdu škoda toto přetrvávají a Rai také.

Kdy se to stane v pořádku zesměšnit lidi, jako je tento?

Ale souhlasím s tím, co říká Rebecca. Měli bychom změnit svůj postoj o body image. Nic se nezmění, pokud nebudeme dělat.

Rai, který loni porodila holčičku jako Nové fotky naznačují, nerozhodl vrátit do svého předběžného dětském těle.

Prodám časopis veškerých žen (i pánská) a budete bombardováni s obrazy celebrit a modelů s 'dokonalého tvaru těla', doplněný titulek prohlašovat, že budete vypadat jako oni.

Nejen Rai jméno domácnosti v Indii, ale ona je také úspěšným Bollywood hvězda a původní hezká žena, Julia Roberts, pojmenoval ji svět nejkrásnější žena.

Dobře, koho to zajímá? Slyšel jsem, že se zeptáte.

Celebrity jako Victoria Beckham a Miranda Kerr obsazení nerealistická očekávání dítě tělesných odskočit zády. Levý obrázek s laskavým svolením The Age. Pravá Obrázek se svolením David Livingstone.

Už jste někdy pocit, že není možné měřit až do mediálního představa dokonalosti?

To je určitě důležité téma, protože je stále děje dodnes. Je to hrozné vidí všechny tyto nelichotivé obrázky a komentáře celebrit se používá, aby si vydělaly.

A věřte tomu nebo ne opulentní životní styl stranou celebrity jsou ti, kteří to mají nejhorší. Protože oni jsou vždy ve veřejném oku, jsou snadno krmivo pro kritik v každém z nás. Kim Kardashian jíst hamburger? Mastné! Brad Pitt pěstoval vous? Eww, vypadá jako bezdomovec!

Jakmile něco, co se jen trochu skandálu potenciálem, jako je Rai, který je právě příjemné utrácení mateřství se svou dcerou, spíše než na běžícím pásu (jdete dívka), narážka média dojení to pro všechny stojí za to, protože hodně času v mediálního průmyslu, špatné zprávy, je dobrá zpráva.

No, zřejmě hodně lidí.

Ze dne: 22. května 2012

Nejlevnější Dětská Canada Goose Snow Bunting Duch

Aishwarya Rai, Body obraz, celebrity drby, časopis

tyto obrázky z 'dokonalé' muži a ženy hrají na našich nejistoty a často nemůžeme pomoci, ale zajímalo, jestli jsme méně osoby za to bít značku. A to znamená, že tyto pokřivené představy o realitě mají potenciál manipulovat nejen způsob, jakým prohlédnout sami sebe, ale i způsob, jakým prohlížení navzájem.

Když se objevily fotky z Rai v zadní části automobilu na cestě do party, rozhořčení následoval přes její 'podbradku'.

Wow jsem milující obrázky ve formátu GIF. Haven neviděl nikoho jiného používat ty ale tak to skutečně účinná, a vyhovuje téma úplně. Problém je ten, který nás dámy nyní skočit na palubě se a je to tak správně. Jsem neustále nenávidí těchto médií časopisy, které říkají lidé jsou nebo nebo jste musel na operaci. Opravdu si myslím, její laciné a nepříjemné a dát novinářům špatnou pověst. Odkazy jste poskytli skvělý zdroj pro to, co vaše mluvíte, veď mě rovnou na odpadky článků. Říkám jíst více žetonů dívek.

Další dodal: 'Potřebuje se učit od lidí, jako je Victoria Beckham, kteří se vrátili do velikosti nula týdnů po jejich doručení.'

Myslím, že dalším faktorem, který je skutečně důležité je průměrný spotřebitel média. My ti vidí hubené modely a reagovat na tyto způsoby. Stále máme kupovat časopisy a číst a komentovat články, které trvají tyto stereotypy. Potřebujeme širší zarovnání re našich názorů na vnímání vlastního těla, a doufejme, že začne organicky, a to prostřednictvím našich rozhovorů a akcí ve vztahu k vnímání těla. Vím, že média jsou jen apelovat na myšlenek, které jsou již rozšířené ve společnosti, ale je to trochu kuřecím masem a vejcem scénáře. Co bylo dřív, média nebo přístup? Já říkám, že postoje vůči vnímání vlastního těla, tak ať změnit svůj postoj.