Curry odkulhal do šatny po tomto layup, a ještě vypadal trochu gimpy když se vrátil ve třetím čtvrtletí. Ale on dělal jeho první pokus 3 bod a nakonec setřásl bolest v pravém koleni, kterou musel mít hodně nahrával v poločase.

Být fanouškem dívka je něco, co Nestydím se přiznat, že je od sebe v jedné fázi svého života. Fan Girling patří mezi jednu z nejoblíbenějších kultur v dospívajících dívek. Nevím jednu dívku či ženu, která nebyla nechutně posedlý s konkrétním zpěvačky kapely, herec, herečka, televizního pořadu apod rámci jejich hormonální poháněný dospívání. Tato kultura může být jen nevyhnutelnou součástí puberty.

Ti kolegové, kteří mohou vidět Curry z užší rozsah vědí lépe.

Myslím, že Internet je opravdu nebezpečné místo pro dospívající a globalizovaná omezení obsahu pro ty, kteří ještě dospělosti zdá zoufale potřeboval. Ale tento pojem se zdá docela utopická.

Fanoušci zpěváka Justin Bieber, nebo jak oni rádi sami sebe nazývají 'Beliebers' chvění pak projektil zvrací, jsou klíčovým příkladem toho, jak směšné úroveň ventilátoru dívek se staly v důsledku sociálních médií. Při fotky Bieber kouření marihuany byly unikly na internet, byla zahájena operace 'Cut pro Bieber'. Blog na téma Telegraph upozorňuje, jak trollové na internetu, vytvořili falešné twitter účtů a povzbudila všechny 'Beliebers' ke spuštění snížit své zápěstí, aby přestal kouřit trávu Bieber z. Hashtag na Instagram Cutforbieber vybouchl s fotografiemi z dívek s průstřihy na zápěstí. Sociální média nejen poháněný ventilátor dívky stále hloupý, ale to teď má potenciál ohrozit jejich životy.

Ženy Canada Goose Hybridge Lite Sako čerň Cz

Pak znovu, rodiče opravdu potřebují, aby mohli vstoupit do hry. Když se mladý, vaše mysl je tak vnímavý a dobré rodiny nebo přátelství základna vám pomůže prosít přes to, co je správné a co špatné.

má nejvyšší důvěru v sebe, řekl Harrison Barnes. i když nemusí být cítila jeho nejlepší, a on stále potlučený, může se ještě jít ven a dělat to, co dělá, muže. Myslím, že nade vše, že to, co ho dělá tak zvláštního. Existuje spousta kluků, kteří jsou talentovaní a fotit, ale aby byli schopni dělat to přes veškerou nepřízeň osudu, a přesto zůstat i kýl, že nejpůsobivější věc. Proto doesn ho poznávají, že?

Curry potřeba backcourt kolegu Klay Thompson se být hrdinou ve hře 6 na Oklahoma City v sobotu večer a Thompson prošel. Ale ve vrcholné hře 7, to byl bod stráž Warriors kteří ukončili práci s takovým gestem jen on může dodat. Přestože vypadal, jako by si poranil pravé koleno na akrobatické levák layup, která skončila v první polovině, Curry vypadal spíš sebe než má po všech těchto play-off ve druhé polovině roku.

Cindy Nguyen

Curry bylo bombardování, ale byl také pronikavý, náročné Oklahoma City velký muž les. Byl agresivnější než Westbrook, který údajně nastavuje standard pro bod stráže agrese. don vědět, kde to pochází. On vítěz. Ten soutěží. A pokud budete soutěžit, můžete dělat cokoliv. Steve Kerr zachována viděl tuto hru pocházející z Curry.

Media Musings Blog Archive Ventilátor dívky

poznal v Game 6, který začínal mít pocit sebe, řekl Kerr. nevypadaly lépe. Vypadal, jako by se pohyboval lépe. Řekl jsem naše trénující personál (neděle), nemám pochyb o tom Steph bude mít obrovský hru. Že prostě kdo to je. A vypadal zase v pořádku. udělal. Nebylo to o 7 po dobu 12 zpoza 3 bodu oblouku. Mysl vyfukování první polovinu blíž, že jízda banku vysoko nad opěradla a přes net a zároveň získat zabušil na podlahu, se sídlem tón pro vrcholné skončit v druhé polovině roku.

Bezesporu Warriors vynesen výkonu čísel v sotva přetrvávající v Oklahoma Ženy Canada Goose Hybridge Lite Sako čerň Cz City Thunder v pulzujícím sedm herní finále Západní konference zúčtování. Ale když to záleželo nejvíce, MVP byl muž opět 36 bodů, osm asistencí, pět doskoků a dýka 3 Ukazatel s 26,8 sekund před koncem, který odfoukl střechu Oracle Arena a stmelil Golden State návrat do finále NBA.

Mé dny jsou dívky byly předem Internet boom a jsou zapojeny prosévání přes časopisy proniknout ven fotografie pro mé alba stále mám. Úroveň pečlivé práce zapotřebí skoncovat, že docela rychle.

Ale teď, s dominantní přítomnost na internetu, a zejména sociální média, ventilátor Girling se nedávno stala absurdní na jiné úrovni. Interakce mezi fanoušky a jejich zbožňoval hvězda se stala téměř okamžitá. Sociální média umožnila pronásledování (stalking i jemné), aby se stal jednodušší dosáhnout a poháněný ventilátor dívky, aby se stal více blázen, než jsem kdy byl.

úšklebek na to, Russell Westbrook.

držet s ním, řekl Curry. Celé play-off série, druh byla jízda na horské dráze pro mě konkrétně, ale i pro náš tým. Ale nikdy jsme ztratili důvěru a každá hra, kterou jsme právě hráli s beze strachu, že bychom se mohli dostat zpět do finále, ale museli jsme to udělat. Nyní máme čtyři vítězství daleko od našeho cíle, a to docela zvláštní úspěch. přes to všechno, proč Curry dostat spravedlivého chvění pro jeho naprosté houževnatosti?

Možná, že nedostatek omezení, která přichází s internetem. Skutečnost, že můžete skutečně propojit tyto obrázky z zakrvácenou rukou, dokonce s opatrnými slovy, může ještě podpořit některé lidi, aby si, že to OK.

jsme viděli vliv sociálních médií na nejnovější informace a významné události, jako jsou bombové útoky Boston. Bezprostřednost informací je jedním z největších věcí, o sociálních médií, ale úroveň duševní choroby vyrábí v ventilátoru dívek je jednou z jejích největších propadů. Po zatčení a zachycení druhého Boston bombardování podezřelý, Jahar Dzhokhar, nespočet Twitter a Tumblr účty byly vytvořeny na podporu ním. Dzhokhar byl reprezentován jako idol a byl zbožňován skupinou fan dívky. Jeden twitter uživatel dokonce tweeted jí plánuje získat jeden z tweetů Dzhokhar vytetovat na jejím těle. Fan dívky také psali fan fiction (jako je tento) o Dzhokhar. Vzhledem k tomu, sociálních médií, jsou tyto ventilátory dívky jsou schopny okamžitě spojit s sebou, konverzovat na jejich lásku Dzhokhar a zcela nově definovat pojem 'Bláznivý dospívající dívky'.

ventilátoru dívek z celého světa, mám jen jednu věc, co říct, a to je to. Věřte mi, budete litovat, když jste starší. Především ty, ten, který chce dostat tetování. To bude mít pronásledovat ve spánku navěky! Je to opravdu znepokojující vidět mladé lidi, které spadají do těchto pastí. Ale to ještě více znepokojující, že někteří lidé najdou zábavu v přesvědčovat ostatní, aby se zranit sebe (v odkazu na řezu pro Bieber trollů).

Vypadá, že 12 let, uvedl Kerr, kreslení obrovský smích z balené po herní tiskové konferenci.

V mé mysli, že internet je ideální pro rozšiřování své znalosti a prosévání přes kecy budete číst nebo sledovat na denní bázi. Existuje tolik názory a zdroje tam, si myslíte, že mladí lidé by narazit na předměty, jako jsou tyto, a uvědomit si, co dělají, je špatné.