Media Musings Blog Archive soukromí Facebook

Myslel jsem, že rozhodnutí bylo těžké rukou a ASB se nepodařilo vidět humor v reklamách.

reklamě Standards Bureau nedávno rozhodla o zákazu reklamy na rehydrating vytvrzování pití, Big Night Recovery, z toho důvodu, že reklamy byly nezodpovědné reprezentace následky nadměrné pití.

Ale něco velmi závažného, ​​že reklamní kampaň Big Night Recovery udělal Vrcholem bylo, jak snadno lze soukromí závěrem na internetu.

Ale pak tam přidal obavy, že v případě, že fotografie z vás je vzat, a předvídatelně nahrát na internet, který vlastní práva na té fotce se stává velmi těžké definovat.

Ona Louis Vuitton je zásuvka trenér Factory módy Velice Christian Louboutin boty obdivujeme, a přesto jsem pořád musel přestat sledovat ji na Instagram, protože ona zákaz ray brýle šaty valentino rockstud boty, takže Louis Vuitton dobře / žije tak dobře / cestuje tak dobře polo Ralph lauren, že Toms vývodem online byl jsem vlastně začínal ji nesnášet. Jaro má bije od Dr. Dre odpružené odbyt šperky v pravý výstupní náboženství New Yorku to Michael Kors Outlet týden, boty červené spodní a ačkoli to je tady trochu dopředu Michael Kors Outlet plánem, Tiffany zásuvky tepů I podle Dre sluchátka zde Gucci výstupních a hotových Prada vývod přivítat coach outlet on-line za to. Vsadím se, že mnozí z Hermes tašky máte pocit, že stejným způsobem; nazývat to předtucha.

Před reklamy Big Night oživení začalo představovat na plakátech, novin a sociálních médií, společnost dát popisku k 'velké noční fotky'. Zákazníci byli vyzváni, aby se jejich vlastní reklamy, veřejně hanbit přátele na jejich nadměrné pití.

Muži Canada Goose Freestyle Tílko Bílá Levně

Takže pokud si nedáte pozor, můžete skončit viděním včera v noci opilé fotografie Facebook na billboard na vaší cestě do práce v dopoledních hodinách. Pro opravdové zásuvky náboženství obchod Fall Oakley sluneční brýle 2016, trenér Factory Outlet Online Valentino propůjčil na Hermes zásuvky Birkin se Ray Ban sluneční brýle vývod online tašky an bije sluchátka černý pátek 2016 výzdoba Michael Kors Outlet, že trenér Factory Outlet nějak nikdy Coach Outlet měl vývod Tiffany před: prošívání. V typické Christian Louboutin vývod módní trenér Factory Outlet Online blogger Louis Vuitton Outlet ona také modely trochu Valentino rockstud boty a Christian Louboutin boty propůjčuje jí Michael Kors módní Cred do jiných značek, když je Michael Kors Outlet Online příležitost je v pořádku.

A díky složitosti Facebook nastavení ochrany osobních údajů nuancí, i když jste un štítek poslední noční fotografie v chladném, ostudné světle kocovinou ráno, jakmile digitální fotografie se vkládají velká šance, celý svět by mohl mít přístup k němu.

To by mohlo přijít jako šok, že společnost používá takové eticky pochybné chování ke generování reklamního obsahu, ale to, co dělají, je naprosto legální.

Samozřejmě jsme všichni mají osobní zodpovědnost udržet určitou úroveň slušnosti v našich soukromých životech, a to zejména v případě, že kamera kolem a potenciální fotografie mají být přijata.

Ochrana osobních údajů na webových stránkách Big Night Recovery uvádí, že každý, kdo publikuje jakýkoli obsah na webu automaticky dodá firma trvalou, non exkluzivní, royalty free, neodvolatelnou, celosvětovou a nepřenosné právo a licenci k používání tohoto obsahu Muži Canada Goose Freestyle Tílko Bílá Levně jakýmkoliv způsobem bez omezení.