kamarád Mike jdu ven pro burritos koktejly (asi jednou za měsíc, takže když dorazil jeho narozeniny, chtěl jsem, aby dort, který souvisí nějak. (Ve skutečnosti si myslím, slíbil jsem mu dort plněné burrito pečený na dortu.) burrito dort zdálo se mi z úrovně dovednosti / trpělivost, takže margarita koláč byl! je něco takového možné? samozřejmě, a samozřejmě PPK zvládli ho do Vegan Cupcakes převzít svět. Ale i když mám rád Mika, a koláčů, a margarity, cítila jsem se jen Ho hum o tomto snažení: Myslím, že jsem upéct dort nějaké Ale narozeniny a recept tak dobře si zaslouží něco speciálního, přes vrchol, a trochu kýčovitý a tak.!.

Ženy Canada Goose Trillium Parka Krém Obchod

upečený koláč do Margarita brýle. Alert Bezpečnost: Neměl jsem tušení, jestli by to fungovat, a ne nápad, pokud to bude pracovat pro někoho jiného. Vybral jsem robustní vypadající brýle na sekáče, takže možná byli robustní, nebo možná jsem prostě štěstí. To by mohlo být opravdu nebezpečné! Ale fungovalo to perfektně. Zůstal jsem si cookie list v troubě, plněné každé sklenice a položil ji opatrně na plech a peče je o trochu delší než recept zmíněné (protože oni byli každý o velikosti 2 nebo 3 koláčky).

Jsou to opravdu Margarita košíčky tam tequila na dortu a polevy (koláč se samozřejmě vaří, ale poleva není), a kůra šťávou z limetek milionu. Právě jsem koupil 2 láhve tequily z obchodu na rohu pomocí tmavší tequilu v dortu a zapalovač v poleva. Ženy Canada Goose Trillium Parka Krém Obchod Proč? Bylo to trochu mokrý, než nadýchaný, ale chutnala sooooo dobré. šíří I tenkou vrstvu na horní části každé dortu, smísí vápno kůru, cukr, a košer sůl, a dělal 'osolené okraj' na vnějším okraji poleva.

Protože jsem bral ty na večírek s překvapením, zabalené v každé a svázaný na uber levnou zelenou stuhu ze skladu dolaru.

Margarita Košíčky Pečený Into Margarita brýle