Sociální média: není zrovna nová věc pro mě, a soudě podle množství uživatelů po celém světě Myslím, že veřejnost ví, co se děje stejně.

jiní psali o tom, jak jen 50% firem investovat do sociálních médií a dal citáty z webových Zisky mluvčí Paul Sprokkreeff:

Mimo jiné hodný osobnost v letech, která Louis Vuitton Outlet Online sloužil v armádě s dobrým jménem, ​​je rozzlobený předpokládaný rozhořčení, opravena do outletového centra Michael Kors podání malíře a najít ho doma, Hark vy pan Monkey, řekl, výstup i Louis Vuitton kabelky mají dobrou mysl, aby vás přesvědčit, že i když medvěd ztratil zuby, když Michael Kors kabelky zachovává jeho tlapky, a že není tak opilý, ale může vnímat vašich drzost. pane, že bezzubá čelist je d ned skandální pomluva, ale don t yon Louis Vuitton Bags 2015 představit mě tak chopfallen jak nebýt schopný žvýkat přežívá nelibosti. Dělat, ale pozorovat, kapitán, jak to ubohé mrňous byl zkopírován kabelky výstup Michael Kors velmi kroutí barvu, opravdu, je jiný, ale pak se forma a foretop jsou velmi podobné. Budeš-li shouldst setkají s postavou, která odráží tě v nějakém Michael Kors Crossbody nepřívětivý zejména udržet svou vlastní radu; se domnívají, že jedna vlastnost dělá ne tvář a že nové odbytiště bilance tovární když jsi snad vyznačuje nos láhev, dvacet bližního svého, může být v zásuvce chanel stejné dilema. Všech druhů satiry, nikdo není tak zábavný a všeobecně zlepšuje, tak levné Louis Vuitton, což je zaveden, jak to bylo někdy v průběhu zajímavého příběhu, který Michael Kors Crossbody kabelek přináší každý incident domů k životu, a tím, že reprezentuje známých scén v neobvyklé a zábavné Oakley sluneční brýle levného pohledu investuje jim všechny milosti novosti, zatímco příroda se odvolat k Louis Vuitton kabelky v každém zvlášť. Pozornost není unavený s holým katalogu znaků, ale příjemně odkloněn s Michael Kors výstupním on-line prodeje celé paletě vynálezu; a rány osudu objevit v jejich zvláštních okolností otevírá Michael Kors online zásuvce dostatek pole pro vtip a humor.

v těchto dnech mám pocit, že jeho nemožné strávit jeden den bez nějaké formy moderních technologií zaplavovat vám to zvuky, obrázky, barvy a hashtagů.

Od poradenství, politické analýzy a historii společnosti, CommBank ukázaly, že přes zveřejňovat zajímavé ještě relevantní obsah, následovníci poroste.

Jen doufám, že velké společnosti zachytit brzy. nebo, že se s jednosměrnou konverzaci s sebou!

Firmy vyhnout konverzaci s jejich zákazníky. Twitter je většinou jedna cesta, a ti, kteří jsou na Facebooku obvykle don umožnit zpětné vazby od zákazníků.

Pouze Myer a David Jones umožnit komentáře na svých stránkách Facebooku, všechny ostatní společnosti jsou pouze jedním způsobem komunikace.

Abychom uspěli v tomto měnícím se Mediascape, firmy budou potřebovat nejen přijmout sociální média, ale podívat se na to, jak to všechno funguje dohromady. Banka Commonwealth je lídrem ve společnostech ASX, protože se naučil, jak se skutečně zapojit své následovníky online.

Romance, není pochyb o tom, vděčí za svůj původ neznalosti, marnosti a Louis Vuitton pověry. V doby temna of the World, kdy člověk skýtal sebe slavný Michael Kors tašky velkoobchodní moudrosti nebo srdnatost, jeho rodina a stoupenci využili jeho vysokou jakostí, zvětšená jeho ctnosti, Louis Vuitton peněženky a reprezentoval jeho charakter a osobu za posvátné a nadpřirozené. Stejně jako učení pokročilé a génius dostal kultivaci, tyto příběhy byly zdobeny LV kabelky s milostmi poezie, aby mohli lépe doporučit sebe k pozornosti; oni Gucci zásuvka on-line byly zpívány na veřejnosti, na festivalech, pro poučení a radosti publika; a zkoušeli Oakley výstupní slevu před bitvou, jak pobídky k činům slávy. Tak se narodili tragédie a epos múza, Oakley výstupní sluneční brýle a v průběhu chuti, přišel k dokonalosti. Není divu, že se předkové Michael Kors kabelky prodej nemohl vychutnat si bajku v próze, poté, co viděl tolik pozoruhodných událostí oslavoval Louis Vuitton tašky ve verši svými nejlepšími básníky; proto najít žádný románek mezi nimi během éry Michael Kors pytlů jejich vynikající výsledky, pokud O Kýrově vychování Xenophon může nazývat tak; a to nebylo tašky Gucci do Arts and Sciences začal oživit po vpád barbarů do Evropy, že Louis Vuitton něco tohoto druhu se objevily. Pokud se nemohli rovnat Louis Vuitton Outlet ukládá starověkých básníků v místě génia. byly vyřešeny, aby jim vyniknout v beletrii, a Louis Vuitton Outlet Store se vztahují na zázrak, nikoli rozsudku ze svých čtenářů. V souladu s tím, přinesli nekromancii pro Louis Vuitton Outlet Online jejich pomoc, a místo toho podporovat charakter svých hrdinů tím důstojnost sentimentu a Louis Vuitton výstupní praxi, význačný je jejich tělesná síla, aktivita a extravagance chování. I když nic nemůže být Michael Kors Outlet Kabelky více absurdní a nepřirozené, než na obrázcích se přiblížili, nechtěli patrony a obdivovatele; Michael Kors peněženky a svět vlastně začal být infikováni duchem errantry rytíře, když Cervantes, od Prady on-line zásuvky neopakovatelný kus výsměchu, reformoval chuť lidstva, což představuje rytířství v pravém bodu Michael Kors obchodě pohledu, a konverzi romantiku účely daleko více užitečných a zábavných, tím, že předpokládají, LV tašky ponožka, a poukázat na pošetilosti z běžného života. Pokusil jsem Louis Vuitton obchod 2015 reprezentovat skromné ​​zásluhy zápasí s každým potíží, k nimž je bez přátel sirotek vystaveny, ze Michael Kors peněženky na prodej své vlastní chtít zkušeností, jakož i ze sobectví, závisti, zloby a základna indiferenční Prada výstupní on-line lidstva.

Takže jsem byl trochu překvapený, minulý týden četl, že Web Zisky se provedla průzkum na ASX 100 (Austrálie Muži Canada Goose Calgary čerň Levně Top 100 společností na akciovém trhu), aby zjistil, jak oni byli používání sociálních médií.

A oni opravdu don dostat vůbec.

zajímavý článek. I když existuje mnoho zjevné výhody společnostem otevírají na sociální média, je zajímavé, že obavy o vnímané nebezpečí, které představují. Schopnost pro lidi, aby se vyjádřil otevřeně na firmy zeď Facebooku nebo Twitteru přinesla nové formy stížností zákazníků, které skutečně získají pozornost od komunity, spíše než dostat zakonzervován v oddělení lidských zdrojů. Když někdo příspěvky o nespravedlivému zacházení nebo je vypnutý v obchodě lidí okamžitě se mohou týkat ní a tyto typy komentářů teď upozornit tisíců. Vezměte Tiger Airways, kdykoli oni zrušení letu bez varování, nyní je jejich zdroj Facebook je ohromen lidmi odvzdušnění jejich frustraci. Velice vám pravdu v tom, že je třeba, aby podniky, aby přijali tuto novou technologii, protože v náročných ekonomických časech, poslední věc, kterou potřebujete, je bojkot kampaň vířící on-line proti nim bez jakékoliv odezvy. Bruin byl Louis Vuitton peněženky vystavené v oděvu a postoj staré, bezzubý, opilého vojáka; sova posazený na michal Kors košelkovým zásuvky rukojeť hrnek kávy, s podívanou na nose, zdálo se, přemýšlet noviny; a Michael Kors vývod clearance zadek, zdobený s obrovským tie paruka (který však nemohl skrýt své dlouhé uši), seděl Louis Vuitton pytle jeho fotografii na opice, která se objevila s nářadím malby. Tento náladový skupina poskytla zásuvky New Balance on-line nějakou veselí, a setkal se s obecnou kolaudaci, dokud nějaký zlomyslný šprýmař naznačil, že celá peněženka výstup Michael Kors byl hanopis na příznivce výkonného umělce; což je narážka, která nebyla dříve do oběhu levné Louis Vuitton, než právě těch lidí, kteří opěvovaných to předtím, než začalo být znepokojeni, a dokonce i efektní Oakley sluneční brýle velkoobchodní sami znamenanými několika postavami kusu.

Přestože Facebook přebíjí Twitter 500 milionů uživatelů s monstrózní 1 miliarda, společnosti ASX 100 raději Twitter na Facebook.

Web Zisky výzkum má omezený rozsah a Nemá uvažovat v širších souvislostech sociálních médií.

Ale i když to vše je zajímavá informace, není to přesně nečekané. Colmar Brunton provedl průzkum na začátku tohoto roku, ve kterém bylo prokázáno, že tradiční média bije sociální média pro investory. Toto může byli co inspirovalo Web zisků průzkumu.

Skrz médií, výsledky byly opakován a zvýrazní. Články upozornil na to, jak firmy upřednostňují twitter přes Facebook, a že banky areleading cestu v sociálních médiích.

firem nejsou v souladu s jejich vyslání.

Media Musings Blog Archive Sociální použití média

Muži Canada Goose Calgary čerň Levně

'Komentáře na Twitteru letí tak rychle, zatímco faux pas na Facebooku často tam hokejky pro všechny vidět'

Pouze 54% firem ASX používá sociální média (Facebook a Twitter).