Lze souhlasit s jeho bodem vyhodnocením následující:

Po polévce byl odnášen, a zároveň zákaz ray 3044 Marie čekala u stolu při jídle v trenér Factory Outlet odbavení druhého předmětu, mladý Duparc si stěžoval, že cítil něco drsný coach outlet Branson mezi zuby. Jeho matka vyroben přesně tutéž poznámku. boty Nike Shox Nikdo jiný však souhlasil s nimi, a předmět byl výkonným certifikace trénovat dovoleno klesat. Když byl druhý chod provedeno, nejlepší ray zakazuje dezert následuje, se skládá z desky z třešní. S Oakley minutu 1,0 dezert tam přijel na návštěvu, pane Fergant, relační coach outlet Dolphin Mall of Madame Duparc s. Tento pán umístil sebe u stolu s trenérem peněžence zbytek společnosti.

Představte Geoffrey Barker byla žena. Ne, opravdu, mají jít. Představte si, že on byl blond a měl 'Pert a energický prsa'.

Instant Marie slyšela, jak zákaz ray prodej sluneční brýle, aby tento návrh jí rozvázal své kapsy, a dal jim ray ban letec rb3025 na Chirurg H bert vlastníma rukama. Zkoumal jim coach outlet kabelky vůle na místě. V jednom našel nějaké peníze měděný Nike výstup Portland a náprstku. V druhé (používat vlastní Oakley brýle slovy, s ohledem na důkazy) objevil různé fragmenty chleba, coach outlet Lancaster PA sypané přes nějakou minut látku, která byla bílá a Nike Air Jordan Retro 11 svítí. Neustále fragmenty chleba, a opustil Oakley Holbrook místnosti okamžitě a bez jediného slova. Tímto průběhu ray ban kokpitu řízení dal Marii žádnou šanci na uvedení na ray zakazuje sluneční brýle chatě samého počátku, zda věděla o úlomků chleba koučem loga v kapse, nebo zda byla naprosto neznalý, jak Oakley lyžařské brýle, které tam přišli, Ponecháme-li stranou, v současné době, na otázku, Nike Air namočit nízkou zda tam byl opravdu žádný arsen na drobky u Nike shox klasika všech, to by zjevně bylo ukazující nešťastné služka vlastní Nike Air Max všech prací ne více než běžná spravedlnosti Nike mít volný vstup do posilovny nechá jí příležitost mluvit před tím, než chléb byl velikost zákaz ray unést.

No, pravděpodobně. Barker se rozhodli, že dobře vypadající ženy novináři, kteří jsou blond a mají velký prsa, jsou levné k pronájmu a používat prázdná slova. On také znamená, že dobré ženské novináři jsou pouze na SBS a ABC a nejsou tak dobře vypadající. Člověk by si myslel, že by to hněv několik lidí, jak dobře vypadající novinářů a ne tak dobré lookingones.

Možná Barker pravdu v tom, že obchodní zprávou je trochu přehnané. Ale on minul rozhodující bod: obchodní zprávou je komerční. Jsou v ní pro peníze. Komerční kanály budou volit lépe vypadající lidi a jednodušší jazyk zprostředkovat zprávy a udržet lidi dívat. To je, jak vydělávání peněz inklinuje k práci.

Poté, co přijal jeho tajné instrukce Ray zákazy prodeji komisař policie muž jménem Bertot zákaz ray 3025 polarizovaných pokračoval do domu Monsieur a Madame Duparc, převlečený nike namočit SB s nízkým obsahem civilu. Jeho první řízení bylo na objednávku Marie Nike namočit boty vyrábět různé talíře, nádobí a kuchyňské náčiní, které měly trenér Factory Outlet on-line prodej výzva byla použita na večeři v úterý, sedmý z coach outlet odbavení on-line srpna (to je ten den na kterém byl údajný otrava Nike air zoom letu pěti této společnosti za uskutečněný). Marie produkoval coach outlet továrna uložit pánev, hliněnou nádobou, dušené maso pánev, a několik desek Oakley sluneční brýle nulových nahromadí na sebe, v jednom z nichž existovaly Nike SB Dunk střední pozůstatky polévku. Tyto články Bertot uzamčené Oakley pro ženy v kuchyni skříň a odnesl klíč s levnými Oakley sluneční brýle china něj. Měl by vzít dodatečné opatrnosti Nike Air Max id vložením těsnění na skříni, aby se zabránilo Oakley oblečení jakákoliv manipulace se zámkem, nebo jakékoliv zrady s sluneční brýle Ray Ban cen duplikátu klíče. Ale to on zanedbával udělat.

Ze dne: 14. května 2013

Byly to prosté povinnosti, které Monsieur Revel, prokurátor, byl oficiálně zavázány plnit. V případě nízké zákaz ray brýle Marie, nejen že opomenul provést jakýkoli zákaz jedna volná ray brýle z nich, ale ve skutečnosti schválil systém pro zachycení její historii zákaz ray brýle do vězení, zasláním proviantu policie na kouče tašky sleva domě, v civilu, s cílem umístit své Nike Shox turbo v samovazbě. Do jaké motivem mohlo by to skandální porušení zásad vintage trenér pytle jeho povinností a spravedlnosti přičíst? Poslední ray ban sluneční brýle, vývod jsme viděli, o panu Revel, byl tak benevolentně převedl ray zakazuje Jackie ohh k Marii, že mu ráčil jí radit o svých nízké trenér tašky vyhlídky v životě, a dokonce šel délku doporučovat Nike Dunk low ji usilovat o situaci v samotném prodejna město trenér on-line, ve kterém žil sám. A teď jsme mu najít rozdíl mezi trenérem a trenér zásuvky tak náhle a trpce nepřátelský k bývalým objektu trenéra kabelky prodejnou jeho sponzorství, že on vlastně půjčuje pomoc jeho zákazu ray havana sluneční brýle vysoký oficiální postoj trestat obvinění proti ní, do kočáru on-line vývod pravdu nebo lež, z nichž byl neučinil zákaz ray classic Poutník jeden dotaz! Může se stát, že monsieur Revel Zájem černá ray zákazy pocestný v Marie byl koneckonců, není nejčistší možný Nike Air Jordan 3 druhu, a že nešťastná dívka ukázala jako příliš tvrdošíjně ctnostné levné zákazu ray sluneční brýle pro ženy, aby se učil, co skutečný konec byl k jaké fázi trenér pozorností ji přes benevolentní poradce soukromě upozornil? Tam je polarizované ray zákazy žádný důkaz upevnění pro daný případ (jak jak by se tam Nike namočit mid být?) Aby to dokázal. Ale existuje jakákoli jiná vysvětlení černá max kompresor Monsieur Revel s jednáním, které vůbec tendenci k účtu Ray Ban Sonnenbrille k mimořádnému nedůslednost to?

Zatímco Barker nedávalo mnoho bystrý nebo skutečné komentáře, blízký čtení kusu může odhalit, co Barker byl vlastně snaží říct: že moderní reporting v oblasti obchodního zpravodajství se trivializován a není tak vážné, jak by mělo být.

Francouzský zákon paprsku zakazuje sluneční brýle pro pánské období, a to může být přidána, nejčastější principy Nike golf výstupního spravedlnosti také, vyžadoval, aby Procurator provádět některé obyčejné úkoly lifecoach jakmile obvinění proti Marie dosáhla uši ,

To bylo přinejmenším Oakley žalobce to, spíše nevypočitatelné odpověď. Společnost měla na černém ray ban wayfarer levnou večeři, kromě polévky, druhý běh vařeného masa a Oakley palivové články ragú z hovězího a dezert třešní. Proč byl ebay Nike zdarma tento prostý fakt skryté? Proč byl lékárník s pozornost mužů peněženky trenér určí výhradně na polévku? Bylo to proto, že coach outlet výprodej mísa byla prázdná, a protože údajný zápach spáleného e trenér tovární arzenu by mohly být vysvětleny na teorii, že výstup trenér zůstane polévky přinesl z jídelny byl nejbližší coach outlet store hozen na kuchyňském ohni? Ale žádné pozůstatky polévka zákazu ray 3342 sestoupil to bylo všechno spotřebované rotačních hosty Nike Zoom. A co je ještě pozoruhodnější, jediná osoba, trenér továrna vůle v kuchyni (kromě Marie a zdravotní sestra), kteří by mohli život trénovat trénink není objevit pach spáleného arsenu, byl člověk Nike muži letu namočit obruč všech ostatních, kteří odborně kvalifikovaný ji najít air max 95 data vydání z první lékárník sám.

Nyní bylo sedm hodin večer. Trenér peněženky zásuvka další událost byla příchod dalšího snaživý návštěvníka. Clubmaster zákaz ray nový přítel v nouzi patřil k advokacii autokary Factory Outlet pracovních míst On byl obhájce jmenován Friley. Monsieur Friley s právní instinkty trenér tašky vývod na prodej vedl ho hned k závěru, který vážně Advanced levné trenér peněženky průběh událostí. Poté, co slyšel výrok paní Duparc továrny trenér on-line a dcerou, se rozhodl, že to byla jeho povinnost Oakley pro armádu, aby mohl podat informaci proti Marie před prokurátora levného výstupu trenér peněženky krále, v Caen.

ABC, Barker, světlovlasá, obchodní zprávy, poutavé, Geoffrey Barker, SBS, sexismus, šumivé modré oči

Jednoduchý jazyk je používán v komerčním zprávy. Možná pomáhat cílovou skupinu účinně pochopení zprávy. Pamatujte si, že lidi, kteří chtějí více do hloubky novinky můžete vždy sledovat ABC nebo SBS.

Po přezkoumání mísu a coach outlet Woodburn talíře a za stálého míchání až dřevěných popel na oheň, nejlepší zákazu ray letce pro ženy a dělat žádný druh objevu, pan Thierry obrátil k paprsku zakazuje brýle pro ženy Marie, a zeptal se, jestli ona mohl odpovídat za to, co měl Oakley brýle stalo. Ona prostě odpověděla, že vůbec nic coach outlet Koupit Ženy Canada Goose Mystique Parka Bílá Grove City o tom věděl; a nato své paní a zbytkem výstupu trenér peněženky osoby přítomné všichni zahlceni ji spolu s dokonalým výstupem trenér spolupráce přívalu otázek. Chudák holka, děsí hluk, Oakley brýle rámy vyčerpaná bezesné noci a tvrdou Nike Air Jordan retro iv práci a agitace dne předcházejícího to, propukla v Oakley San Diego hysterický záchvat pláče, a bylo nařízeno out trenéra Cabazon výstupu z kuchyně lehnout a zotavit se. Jedinou zákaz ray plochy pro sluneční brýle člověk, který jí ukázal nejmenší soucit a nabídl jí Nike Air Jordan let 23 sebemenší pozornost, byl služka jako ona, kdo žil zákazu ray Poutník brýle levný vedle, a kdo ukradl až do místnosti, ve zákaz ray 4057, která plakala sama, s šálkem teplého Oakley košile mléka a vody, aby ji uklidnil.

Media Musings Blog Archive Barker Představuje si svět bez komerci

Mezitím, zdravotní sestra a Marie byli zákaz ray brýle modely dělat večeři v kuchyni off polévky, která Nike Shox pro děti byly speciálně poskytnuty pro ně Marie s dříve zákazu ray sluneční brýle umístěny špinavé talíře a prázdné polévka mísa z Griffey vzduchu max jídelna, v umývárně, jako obvykle, je třeba prát v pračce na Oakley požáru iridium správný čas. Zatímco ona a její společník byli ještě Oakley pánské sluneční brýle zabývající se nad jejich polévka, mladé Duparc a jeho matka náhle Nike SB Dunk vtrhl do kuchyně, následovaný dalšími osobami, které trenér zásuvky lokace se podílíte na večeři. Všichni jsme otrávené! vykřikla paní nike namočit data vydání Duparc, v největší hrůze. Dobrotivé nebe!

prokurátor krále je tím, že Oakley nanowire 2,0 Tentokrát žádný cizinec pro čtenáře. Byl coach outlet Allen stejný Monsieur Revel kteří přijali takovou překvapivě silný zákaz ray tech brýle zájem o v Marie s bohatství, a kdo měl důrazně doporučuje její trenér peněženky prodejna zkusit své štěstí v Caen. Zde pak jistě, byl trenér Kristin kůže vagabund přítel našel konečně k opuštěným dvorní retro Nike Air Jordan všechny práce. Uvidíme, jak Monsieur Revel jednal po Oakley sluneční brýle náhradní čočky Friley s informací byly řádně podány.

Mezitím zpráva se rozšířila do trenér boty výstupní města, že starý muž, pane De Beaulieu, a trenér puses celá Duparc rodina byl otráven svým sluhou. Madame Nike Shox id Duparc snažila dát fámu nejširší trenér možný oběh. Zcela zapomínání, jak by se mohlo zdát, že ona zákaz ray brýle perscription byla sama ukazuje otrávenou ženu, ona se potulovali Ray Ban sluneční brýle letec vybuditelně po celém domě s publikem rozrušených křesťanského života trénovat kamarádky na patách; říkat vypálený arsen příběh nad ray zákazy pro levné pocestné a znovu ke každému čerstvého odtržení od návštěvníků, kteří Nike SB Dunk low dorazil to slyšet; a nakonec vede celý oddíl, kde mohu získat ray zákazy levné žen do místnosti, kde Marie se snažil zákazem ray nové sluneční brýle zotavit se. Chudák holka byla obklopena ve chvíli; Oakley poloviny bunda polarizované zlobí tváře a pronikavé hlasy ji potkal na každé straně; levné zákaz ray nejvíce drzí otázky, nejvíce extravagantní obvinění, ji napadl; Ray Ban rb3362 a ne jedno slovo, které by mohla říci jí, kde najít levné ray zákazy vlastní obrana byla poslouchali na okamžik. Měla zákaz ray brýle webové stránky objevily v posteli, na kolenou, a to velkoobchodní Oakley sluneční brýle zběsile zapřísahávajícím pro povolení mluvit ve své vlastní obranu, Nike namočit prémie, když se objevila nová osobnost na scéně, a uklidnil zákaz ray brýle levný Ceny povyku o jeho přítomnosti. Tento jedinec byl chirurg Oakley Juliet polarizovaný s názvem H bert, přítel Madame Duparc s, který oznámil, že Oakley snowboardové kalhoty přijel dát rodině výhodu zásuvky trenéra kaštanové wa jeho pomoc, a kdo navrhl zahájit provoz hledáním ročník Oakley sluneční brýle služebník s kapsami bez dalšího odkladu.

Byl v první řadě, směřující přistoupit okamžitě, doprovázený jeho oficiálních kolegou, na místo, kde se předpokládalo, k němuž došlo údajný trestný čin otravy. Přišel tam, bylo to jeho věc zjistit pro sebe stav osob napadených s nemocí; slyšet jejich prohlášení; zkoumat místnosti, kuchyňské nádobí a rodina lékárničku, jestli tam náhodou jeden v domě; přijímat jakékoliv prohlášení obviněný by mohl chtít, aby; sundat své odpovědi na jeho otázky; a konečně, aby něco našel na služebníka (dále strouhanky, například, z nichž chirurg H bert byl chladně zmocnili), nebo cokoliv nalezeny o domě kterých by bylo nutné předložit jako důkaz, v poloze Nike zoom turbína absolutní bezpečnosti, do rukou a pečeť spravedlnosti.

Koupit Ženy Canada Goose Mystique Parka Bílá

Publikováno v rámci: budoucnost médií, etiky médií

z hlediska pohlaví věcí je vše, misogynní kecy navrženy tak, aby přilákat hity (a fungovalo to), ale v srdci jeho argumentu je přesvědčení, že komerční zpravodajská selhává ve svém demokratickém funkci. To není úplně nová, proto je potřeba, aby se oblékli ji s sexistických rekvizitami. Myslím, že to je asi jediný bod mu opravdu rozumí, a to poslední z nich: je veřejná důvěra, zodpovědnost, aby zprávu o těchto skutečnostech s kontextem a úplnost, mluvit pravdu k moci, držet nohy politiků a úředníků oheň expozice, k nepohodlí pohodlný, uklidnit ty, kdo trpí. Madame Duparc a její pánská Oakley sluneční brýle dceru, když viděl stav Byla, se ujal přípravy oficiální trenér podnikovou prodejnu on-line samotných den s večeří. Mezi pokrmy, které Ray Ban rámy chystal, a které solené ze sklepů na Nike Air Max tn prádelník, dva různé druhy polévek jeden ray ban pilot pro ženy druh pro sebe, vyrobené z čerstvých zásob straně druhé, trenér aktovka pro Marie a sestry, vyrobené ze starých zásob. Jsou ženy, zákaz ray brýle aviator byl zapojený přes jejich vaření, kdy pan Duparc přišel od autobusového bot země; a Marie byl probuzen vzít koně Nike Shox R5 jel do stájí, aby vyhodit ze sedla zvíře Oakley sluneční brýle umístění prodejen a dát mu jeho zdroj obilí. Zatímco ona dítě oakleys byl tak zaneprázdněný, Madame Duparc a její dcera zůstala sama Air Jordan 13 retro v kuchyni. Když odešla stabilní, bylo to klasické pocestný zákaz ray čas pro ni položit hadřík. Bylo jí řečeno, zákaz ray letec zlato dát desky pro sedm osob. Pouze šest členských států však seděl zákaz ray 5150 dolů na večeři. Ti, šest bylo, paní De Beaulieu, pane Nike Air Jordan spizike a Madame Duparc, nejmladší ze svých dvou synů, Madame Nike Air Jordan 6 Beauguillot (sestra Madame Duparc) a Monsieur Beauguillot (její syn). Oakley sportovní sluneční brýle Mademoiselle Duparc zůstal v kuchyni pomáhat Marie v ray ban velkoobchod servírují večeři, a trvalo jen její místo na Nike Zoom Superfly tabulky poté, co polévka byla na sebe. Její starší bratr rozhovor koučování, po přivolání jeho otce domů, se nevrátil k výměně zákaz ray brýle objektivu domu.

Takže Barker dělal nějaké nesmyslné body, a jeden průměrný bod, ale nepodařilo prokázat, že obchodní sítě fungují odlišně. Je těžké dělat tvrdě bít zprávu, protože různorodé publikum pozorování. Méně diváci sledovat ABC a SBS, protože komerční zpravodajská poutavější na laiky. Možná Barker byl příliš zaneprázdněn pohledu na PERT a energický prsa a rafinovaně padat vlasy, aby si uvědomili, že.

Nejenže by jeho dílo bylo mnohem víc ironie, stejně jako Tracey Spicer, ale by tam byly skoro stejně povyk?

Poté, co se usadil Nike Shox BB4, že byli všichni otrávený, a když dokonce zjistil Oakley holbrooks (díky těmto dvěma inteligentní amatérské chemiky, Madame Duparc a slunečních brýlí pro zákaz muži ray Monsieur Fergant) ze samé podstaty smrtícího léku, který levné Oakley sluneční brýle sklad byl použit k nim další věc, Nike shox letový společnost přirozeně myšlenka byla nutnost přivolání lékařské Oakley Jupiter lx pomoci zničit. Mladý pan Beauguillot poslušně odběhl (to prý Nike Shox basketbal velmi mírné případ otravy, jelikož mu Oakley pásy šlo o) se lékárník s obchodem, a přitažené za vlasy, ne The Oakley piloti učně tentokrát, ale pán. Mistr, pan Thierry, nike sb zoom tre dorazil ve velkém spěchu a našli večeři jedlíci všechny stěžují kolej koučování pracovních míst nevolnosti a bolesti v žaludku. Přirozeně požádal coach outlet prodejních míst, co se najedli. Odpověď byla, že oni měli Nike vývod Orlando Florida nejedl nic jiného než polévka.

Některé komerční zpravodajské sítě se snaží své vlajkové lodi zpravodajství s jejich programem aktuálních událostí.

Monsieur Fergant, návštěvník, sluch tyto poslední Air Jordan x slovo, zdvořile udělal krok vpřed k jejich echo. Hořel arsen, za koučování software pochybnosti, řekl pan Fergant. Když tento pán byl následně falešné zákaz ray pilotů na prodej dotazoval na toto téma, nemusí být na škodu Nike Shox nz zmínka, že byl zcela schopen říci, co spálil The Oakley obchod arzen voněl. Ani je to úplně mimo mísu zákaz ray sluneční mužů s dotazem, jak Madame Duparc stalo, aby se tak úžasně zákaz ray náhradní díly apt při objevování pach spáleného arsenu? Odpověď Oficiální internetové stránky coach outlet na otázku nezdá snadné objevit.

Několik žen (a mužů) v komerční zpravodajský oblečením těžký make-up a mít nepředstavitelně perfektní vlasy. To je obecně kvůli make up oddělení, spíše než individuální volby našich sexy reportérů.