Ale tady, co považuji za nejdůležitější část: podle Media Watch, celebrity byli požádáni, aby to jinými slovy, aniž by jejich následovníci vědět, že byly pro inzerci zaplatil.

to nejen vysoký profil Aussies zpeněží na tento nový marketingový nástroj. Australská odhalila minulý týden, že Dogg, s osmi miliony následovníků na Twitteru, příkazy 8000 $ a tweet na spruik obchodní názvy. Program Sponzorované Tweets poskytuje potenciálním inzerentům se seznamem svých klientů Nejlevnější Ženy Canada Goose Snow Mantra červená ptát cen, s realitou televizní hvězdy Kim Kardashian a Paris Hilton srážkové své hodnoty, zatímco Snooki, bývalý Playboy Bunny Kendra Wilkinson a herec Tom Felton celý příjem více než 5000 $ za tweetu. Odhaluje nepřeberné množství problémů týkajících se transparentnosti a důvěry.

Jako Smith vysvětluje, australský marketingový koncept sociální Loot je webová stránka, kde jednotlivci přiřazené podniky k podpoře jejich kruhu přátel online. Ty jsou pak vypláceny na základě množství provozu jejich pracovního místa vytvářet, a počet výsledných tržeb. Stojí za zmínku, Smith příběh byl změněn vyjměte Spreets ze seznamu australských klientů Sociální kořist. Spreets požádal AFR vyjasnit, že podnikl pokus se sociálními kořisti a po dokončení procesu neměl žádné další plány na využití svých služeb. předmětem zájmu: když Google Watch Kangaroo Island tweetů na webové stránky pro Island Ubytování velkých hotelech úspory na první stránce objeví. Líbí se mi, že jsi uvedl se do intro dává psát dobré konverzační tón. Jste umístili fotografie a blokové citace dobře, i když pár pars mohla být odděleny tak, aby vám více otevřeného prostoru (jen usnadňuje čtení).

žádný problém, pokud to deklarovalo, že podvod, který zanechává pachuť.

Zoe WintherMedia Watch odhalil dobře známý Australany včetně kuchař Matt Moran andAustralian Idol absolventy Shannon Noll byly vyplaceny, aby podpořily cíl na Twitteru.

I don, že byste potřebovali zmínit, že Spreets byly odstraněny z článku AFR většina čtenářů bude muset kliknout na článek nebo Google se přijít na to ven, a to nebylo nezbytně nutné posílit svůj argument.

Media Musings Blog Archive Volný jako pták

snímek obrazovky Shannon Noll tweetu podpoří Kangaroo Island

korektury pečlivě před odesláním žít. Tam jsou některé interpunkční chyby v tu (zejména v okolí citace). A ujistěte se, Kurzíva publikace a TV show names.15 srpna 2016 řeči snímky tapet, eseje, citace, SMS, Shayari, přání, Zprávy 2016

Volný jako pták, která má být zaplacena za naše příspěvky

Nejlevnější Ženy Canada Goose Snow Mantra červená

Jak řekl Jonathan Holmes na programu Media Watch:

Ale jde to i nad rámec našich milovaných celebritami. Jako Paul Smith Australian Financial Review článek ukazuje nám dokonce lidová jo bezpečí před touto novou formou reklamy.

si můžete přečíst více o Kangaroo Island debaklu v Sydney Morning Herald a Mumbrella.

Bylo jen otázkou času, kdy Twitter budou použity pro reklamní a my jsme asi všichni podezření na to: Proč by celebrity pečlivě chráněné značky budou vystaveny odvolávat možné celebrity sebe na Twitteru? Ale možná nám to uvědomit si, jak moc byly zaplaceny, a možná jsme trochu zrazený, že tento avenue jsme si mysleli bychom mohli skutečně spojit s našimi oblíbenými hvězdami je opravdu podvod.

mám tendenci s Media Watch komentátor, aby se dohodly 4 znaky ven je zapotřebí 140, jednoduše umístit inzerát na startu.

'Jde o to neexistuje žádný způsob, jak jejich fanoušci mohou vědět, že tyto tweety byly zaplaceny. ISN, že stejně jako rozhlasové hostitelé dělat poznámky výměnou za hotovost tajné?'