Track RecordZuckerberg že ano nový k filantropii; že vzhledem k několika školství a zdravotnictví souvisejících příčin v posledních několika letech. On a jeho žena nedávno začala školu v jednom ze Silicon Valley znevýhodněných čtvrtích a traumatologické centrum v San Francisku General Hospital, kde Chan pracoval jako dětský lékař. Pár se tento týden také začal koalici s Gatesem investovat do udržitelných energetických řešení.

'Má publikum, které prostě úplně jiný než to, co budu muset,' Buffett, 85, řekl loni na konferenci v Las Vegas. The Facebook co zakladatel předtím podepsal Dát Pledge, zřízený Buffetta a Billa a Melindy Gatesových, ve kterém miliardářů souhlasit s darovat převážnou část své bohatství na charitativní účely.

dalšími mladými Silicon Valley svítidla se také rozhodli rozdat velké kusy jejich čistým jměním. Ev Williams nedávno prodal 47 milionů dolarů akcií Twitter Inc. za svou charitativní důvěry. Jack Dorsey dát část svých výnosů z náměstí Inc burzu do malého nadace Start investovat do umělců a malých podniků v zaostalých komunitách.

Tam také ještě jedna věc společného s dobročinným snahám Buffett Gates a Zuckerberg: oni snížit své daňové účty, protože příspěvky jsou daňově uznatelné.

Buffett, jehož současná čistá hodnota je 64,2 miliard $, podle indexu Bloomberg miliardářů, rozhodl spáchat většinu svých zásob Berkshire do Bill Melindy Gatesových mu bylo 75, po smrti své první manželky v roce 2004.

bran dobročinnou nadaci, nyní v hodnotě 41,3 miliard $, dal pryč více než 34 miliard $. Gates začal organizaci v roce 2000, subsuming dvě dřívější entity: William H. Gates Foundation a Learning nadace Gates. Oba muži mají tréninku Zuckerberg v jeho filantropie úsilí.

Warren Buffett, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway, vpravo, rozhovory s Bill Gates, miliardář a spolupráci předseda Billa a Melindy Gatesových, protože prohlídka výstavní podlahu během Berkshire Hathaway výroční valné hromadě v Omaha, Nebraska.

Slib staví Zuckerberg ve stejné lize s ostatními miliardářů, kteří jsou rozdávání převážnou část svého majetku, včetně Warren Buffett a Bill Gates. Klíčovým rozdílem je, že Zuckerberg začíná v mladším věku, 31. Bill Melindy Gatesových byla vytvořena v roce 2000, kdy Microsoft Corp. co zakladatel otočil 45.

'Naše společnost má povinnost investovat nyní zlepšit životy všech, kteří přicházejí do tohoto světa, a to nejen Ženy Canada Goose Whistler Parka čerň Online ty, které již tady,' Zuckerberg a Chan napsal. AudienceWhile Zuckerberg zavěšen výše daru na současnou hodnotu svých zásob Facebook, hodnota daru by také mohla růst. Akcie Facebooku vylezl více než 180 procent, protože jejich tržní debutu v roce 2012, a 90 procent analytiků, kteří pokrývají společnost mají rating koupit na skladě, což znamená, že očekáváme, že jít nahoru. Ve stejné době, toto číslo může být nižší, pokud investoři určit, v budoucnosti, že Facebook populace je menší hodnotu.

Mark Zuckerberg a jeho manželka zavázala rozdat prakticky všechny jejich 46 miliard $ v akciích Inc., kterým se stanoví nová měřítka filantropie spácháním jejich masivní bohatství na charitativní účely stále ve svých raných 30s.

Důležité nastínil své cíle, který se zaměří na lidském potenciálu a podporu rovnosti, v dopise své dceři, který byl na začátku minulého týdne. Iniciativa bude činit dlouhodobé investice v oblastech, jako je zdravotnictví a vzdělávání, při práci snížit nerovnost a technického zařízení budov s cílem dosáhnout změny.

Je to neobvyklé, výkonnou k takovému širokou filantropické úsilí v tak mladém věku, ale také vzácné, aby někdo být bohatý jako Zuckerberg na 31. Buffett, předseda a generální ředitel společnosti Berkshire Hathaway Inc, který se dopustil téměř všechny z jeho bohatství na dobročinné účely, je vybrán Zuckerberg jako někoho, kdo může být příkladem pro novou generaci filantropů.

jménem budoucích generací, děkuji jim, Buffett řekl Zuckerberg a Chan ve svém prohlášení.

Předtím, než se věnovat filantropii, Gates se rozhodl zaměřit se na jeho společnosti spíše než charitativní úsilí, hodně ke zděšení jeho vlastní matky a místní Seattle obchodní a filantropické lídrů, Tom Alberg, spolupráce zakladatele Seattle založené Madrona Venture Group, řekl v nedávném rozhovoru. Bylo to po smrti Marie Gates v polovině 90. let, které Gates začal jeho první významný vpád do dárcovství.

Zuckerberg doesn plán s cílem přispět více než 1 miliardu $ ročně po dobu nejméně další tři roky, řekl Facebook v samostatném podání, což znamená, že CEO bude udržovat kontrolu hlasování o Menlo Park, Kalifornie založila společnost o dohledné budoucnosti. Nový Chan Zuckerberg iniciativa bude společnost s ručením omezeným pod kontrolou Marka a Priscilla, nikoliv charitativní důvěry, což znamená, že bude rovněž filantropické investice a zadní politické příčiny.

Ženy Canada Goose Whistler Parka čerň Online

Mark Zuckerberg Filantropie Pledge Nastaví New Dát standard

Facebook generální ředitel a jeho žena Priscilla Chan, představila plán v otevřeném dopise k jejich novorozenou dceru, Max (zkratka pro Maxima), v příspěvku na Facebooku v úterý, slibují darovat 99 procent svého skladě v sociálních sítí 'během našeho života.' firma

'Já absolutně, že to pohání Zuckerberg a jeho ženou do této oblasti,' řekl Berit Ashla, viceprezident Rockefellerů firemní filantropie Advisors. 'Jasně se nebude siled grantmakers. I předvídat, že bude docela interdisciplinární, pokud jde o tom, jak přistupovat k práci.'