minutami nyad vážila sama sebe a naklonil misky vah na 146 liber (66 kilogramů). Řekla, že očekává, že ztratí asi 15 liber (6,8 kg) mezi dneškem a její předpokládaný landfall na Floridě v pondělí ráno.

nyad tým, který aktualizuje fanoušky a také příznivců po celém světě prostřednictvím sociálních médií, hlásil, že ona byla asi 25 mil (40 kilometrů) od pobřeží Kuby. Ona doufá, že k dokončení 103 mil (166 kilometrů) na Floridě, besting svůj vlastní rekord na otevřené vodě plavat bez žraločí klece asi půl míle (1 km).

mentální přístup musí být rozdělit na to. Nikdo nemohl plavat celou věc, zatímco přemýšlel o celé věci, říkala na jejích internetových stránkách. Já si pohled na konečné břehu můžu začít posedlej na něj příliš daleko, příliš mlhavé I don vím, kde to je. Tak jsem se to brát v noci ve dne: nejprve projít noci a pak projít přes den a pak opět noční, a tak dále.

proměnil v den, kdy se začalo svítat pomalu na obzoru. daří lépe. Já to vidím, její šéf psovod sdělil nyad.

Marathon plavec nyad projde drsné noci

Ženy Canada Goose Trillium Parka Hnědý Obchod

Byl to náročný večer a ráno, její asistenti řekl přes Facebook, Twitter a své osobní webové stránky. zotavil z několika portugalských bodnutí Man O'war dost plavat, ale ona se snaží právě teď. Její obvyklý mrtvice tempo, mezi 52 a 55 úderů za minutu, klesla na 48, ale ona je schopná plavat.

I když přísahal, že tam by byl žádný druhý pokus, tento týden odletěla na Kubu, aby využili toho, co nazvala okno dobrého počasí a podmínek na moři. V pátek večer skočila nohama napřed do stojatých vodách off Havana půjčovna loděk, zatímco její tým podpory jásali a foukal rohy, a začal hladit na sever směrem k obzoru.

nyad utrpěl žihadla na obou pažích, obličeji a na jejím boku. Později si stěžoval na problémy s dýcháním, a dva lékaři jí dal steroidy výstřel, kyslík a jiný lék, říkali.

Bylo to děsivé řekl (vedoucí handler a blízký přítel Bonnie) Stoll, podle jednoho tweetu. Diana je rád, že se to stalo brzy, zatímco ona je stále v její nejsilnější.

řekla novinářům pátek v Havaně, která se jí líbí zpívat písně v její hlavě projít hodin. Mezi její oblíbené Beatles, Janis Joplin a Bob Dylan.

nyad není cizí bolestivé bodnutí utrpěl na maratonských plave v otevřeném oceánu, a její asistenti řekla, že by mohla obnovit a dokončit cestu.

Ale řekla zkušenost ji Ženy Canada Goose Trillium Parka Hnědý Obchod však přesvědčit, že ona byla fyzicky ani na tuto výzvu, a nyad, který trval na tom, že problémy neměl nic společného s jejím postupujícím věkem, přišel myslet na přerušena plavat nikoliv jako selhání, ale neplánované zkouška šatů.

Pokus v srpnu zaostaly 29 hodin, kdy lapal po dechu, nyad hodil ručník do ringu po 11 hodinovém astmatický záchvat jí vinu na špatné reakce na nové léky.

nyad dělá svůj druhý pokus v co největším počtu měsíců na křižovatce Kuba Florida, celoživotní sen, že ona nejprve pokusil jak 28 let v roce 1978, když plavala uvnitř ocelové žraločí klece po dobu asi 42 hodin před ukončením pokusu.

Letos v létě se snaží dělat to cageless, namísto spoléhání se na elektronické zařízení, které ji obklopuje s polem, které odrazuje žraloků.

nyad říká, že její strategie pro trvalé na zhruba 60 hodin ji to měli přijmout, aby plavat z Kuby na Floridu, testování hranice lidských vyčerpání ve věku 62 let, je zaměřit se na jednu částečnou branku za druhou.