Pokud by přinést ptáka, která zasáhla okno, se snaží přimět je, aby vložit do okna siluetu ptáka, takže ostatní ptáci budou mít možnost vidět sklenici. To je pokrok, řekla.

Nalezení domovy pro osiřelé sovy je typické problémy, kterým čelí Kane jako součást svého podnikání, Wild Bird péče o severovýchodní Illinois, který se snaží vrátit zraněné ptáky k přírodě.

Například, pokud Kane nebyl nalezen adoptivní rodina rychle, dítě sovy mohly být chybně potiskem to znamená, že by mohl zvolil lidi namísto sovy jako jejich rodiny. Pak by mohli mít také vybrané lidi jako jejich kamarádi, když přišel čas, aby plemeno. To může být děsivý zážitek pro lidi.

Její pták péče je obchod, ale účtuje nic vzít v zraněná nebo orphaned ptáky a ona se setká s její výdaje někdy s dary a poplatků se účtuje za své přednášky.

Dva pištění sovy žijí na její verandě. Dvorku je domovem červené sledoval Hawka a existují obrovské klece, kde mohou zraněných zpěvní ptáci zotavit se z jakéhokoliv neštěstí přivedl do Kane.

Tento týden byla s potěšením oznámit, že oba sirotci bylo přijato v rodině, se šťastným koncem, která pomohla vyhnout se jeden z povah tragédií.

Občas dává piny zlomených křídlech nebo čistí olej off zraněné ptáky, ale většinou jí poskytuje bezpečné útočiště, kde mohou léčit sami.

Hovoří studentům a dalším skupinám, ale hodně z její pedagogické úsilí jsou zaměřeny na získání lidí, kteří přinášejí své ptáky pochopit, jak jsou vzájemně propojeny s civilizací.

A berneška velká, že byl zasažen kamion je zotavující se v její kuchyni vedle žluté kuňka Sapsucker. Modrá sojka a několik exotických tropických ptáků jsou osobami s trvalým pobytem v kuchyni.

Protože je projekt okresy slouží McHenry County, většina ptáků Kane pečuje pocházejí odjinud. Mnoho lidí, kteří našli zraněné ptáky jsou odkazoval se na ní veterináři a kontrolní zvíře důstojníků, Muži Canada Goose Chilliwack Bomber Duch Online řekla.

To pomáhá její péči o ptáky, které mohou nikdy vrátit do volné přírody.

Kane také učí lidi o povaze pomocí jejích pacientů a několik ptáků, které, jako je Blue Jay a červená sledoval Hawka, již nemůže žít ve volné přírodě.

Muži Canada Goose Chilliwack Bomber Duch Online

Kane pracuje s ptáky po dobu 16 let. Začala rehabilitaci je při práci s McHenry County Conservation okrese, který provozuje podobný projekt.

V květnu a červnu, kdy chov sezóna je v plném proudu, její dům a zadní dvorek bude plný posilující ptáků. V loňském roce Kane řekla, zpracuje více než 500.

McHenry County Žena Pomáhá Ptáci dostat se zpátky do přírody poté, co byl

Kane dal ptáka v dřevěné kleci na její zadní verandě ve venkovských McHenry County, jen severozápadně od Woodstock. Po několika týdnech hledání našla další osamocené sovičky a dal dva na stromě poblíž sova rodiny funkční.