Školy jsou mrhání tvůrčího potenciálu studentů a místo toho, vzdělávat je, aby byl dopravní prostředek pro jejich logické, vědecké a zcela netvořivého mozku. Celou tu dobu zvýšit celosvětový mezeru tvořivost.

Ze dne: 17. května 2012

Ken Robinson a více nedávno, David Brooks přinesly tento problém do povědomí veřejnosti.

Sledoval jsem stejný TED talk od Ken Robinson před chvílí a byl stejný zájem o danou problematiku.

tvořivosti, školství, Ken Robinson, MySchool, NAPLAN, Peter Garrett, Rachel Stokker, školy zabít kreativitu, Tede

Ken je někdo, jsem sledoval (sledoval) na stránkách TED na nějakou dobu.

Jistě, kurikulum je skoro stejný pro všechny studenty, ale je založen na vybavení studentů budou dovednosti, které potřebují, aby byla úspěšná.

Souhlasím o MySchool i když to bylo špatně provedený a opravdu doesnt nabízejí mnoho. Sblood! pane, že bezzubý Louis Vuitton Tašky čelist je d ned Louis Vuitton skandální pomluva, ale don t yon Gucci kabelka představit mě tak chopfallen jako nic nového zůstatku, který má být schopen žvýkat Kate rýč tašky přežívá zášti. Michael Kors výstup dělat, ale pozorovat, kapitán, jak to Christian Louboutin Outlet žalostný klouček zkopíroval Christian Louboutin internetový obchod velmi kroutí barvu, opravdu, je odlišná, výstup Barbour obchod, ale pak formu a foretop Louis Vuitton kabelky jsou velmi podobné. Pokud jsi Nike Air Max shouldst setkat s charakterem, že skutečné náboženství značkové džíny odráží tě v některých neslušný zejména volný běh 2 zachovat svou vlastní radu; za to, že výstup novou rovnováhu on-line jedna vlastnost dělá není obličej, Michael Kors peněženky a že i když jsi snad pravda výstup náboženství továrna vyznačuje nosem láhve, dvacet Kate Spade Outlet bližního svého mohou být v Michael Kors tašky velkoobchodní stejné dilema.

TED, indie rozbočovač pro akademický sociálních médií. Dobrovolně sednout za 20 minut přednášky říkáte? Nech toho, není třeba zkontrolovat, zda moje vitální funkce, tohle je jako univerzitní naměřených hodnot na rychlosti.

jsme povzbuzování cookie řezačky kulturu a Ženy Canada Goose Freestyle Tílko Válečné Loďstvo Outlet Cz pomocí vyvíjející forem médií a technologií, jak to udělat.

Myslím, že myšlenka, že školy jsou lidé z jejich kreativity je pravdivá. Souhlasím s tím, že stejný cookie fréza osnov je ten, který pravděpodobně potlačuje kreativitu některých studentů.

Publikováno pod: blogování, média etiku

Ale když se podíváte na úspěchu a selhání orgánů, jako jsou Steiner škol (které se zaměřují na tvůrčí praxi), je zřejmé, že dosažení rovnováhy mezi osnov a kreativity je velmi obtížné.

Ženy Canada Goose Freestyle Tílko Válečné Loďstvo Outlet Cz

Někteří rodiče a učitelé bavit myšlenku bojkotu tohoto regimented test. Můj bože, co o budoucnosti svých dětí školního úspěchu? Jak budou přežít v tomto světě, aniž by nadprůměrné stupňů a sní o PhD?

Pokud zvědavost Nechtěl zabít kočku, tvořivost jistě hrozí.

Pokud máte jakékoliv informace týkající tvořivost ve školách nebo viděli nedávnou diskuzi na toto téma v médiích, prosím komentář níže.

Kreativní lidé vyplnit prázdná místa, nemají jednoduše vylepšit to, co již existuje. Bylo to kreativní lidé, kteří se ukázal na obloze a vykřikl: 'svět je kulatý!'

David Brooks z New York Times nedávno injekčně tuto diskusi s některými redakční adrenalinu:

Za prvé, titulku diskuse: zabít tvořivost je určitě ten, který bude přitáhnout pozornost.

Co to je Peter Garrett? Měli bychom testovat všechny studenty v letech tři, pět, sedm a devět a tyto výsledky zveřejnit veřejně na internetových stránkách MySchool? Ty jsi génius, začněme učí je brzy, že udělal chybu je nejvíce kalhoty smáčení strachu, že by mohli.

Myslím, že více kreativní třídě by to skvělá věc, ale myslím, že dosažení je těžší, než se zdá. Možná, že Sir Ken má nějaké nápady, kolem které a měl jsem ho sledovat.

Media Musings Blog Archive školy zabíjejí kreativitu

Nicméně mám pocit, že učebny se mění, učitelé se nyní učí v týmech, což znamená, že studenti mají přístup k více než jeden styl učitele během vyučování a že mají volnost při práci ve skupinách a učit se od sebe navzájem.

'Každý se obává o americkou konkurenceschopnost. To může být nesprávný problém. Budoucnost země, bude pravděpodobně dána tím, jak dobře Američané mohou uspět na bytí (Kreativní) monopolů.'

Brooks chytne amerického obchodu a politiky za koule a ptá se, jak moc chtějí rozmnožovat. Ten naznačuje, že existuje způsob, jak příliš velký důraz spíše na konkurenci než stvoření.